Mateusz Morawiecki odpowiada na pytania dotyczące koronawirusa w rozmowie z youtuberem Blowkiem

Mateusz Morawiecki odpowiada na pytania dotyczące koronawirusa w rozmowie z youtuberem Blowkiem

Premier Polski Mateusz Morawiecki postanowił odnieść się do wszelkich fake newsów na temat koronawirusa – w wywiadzie udzielonym popularnemu youtuberowi Blowkowi polityk odpowiedział na pytania dotyczące panującej epidemii.

Już od momentu wybuchu epidemii koronawirusa na jej temat zaczęło pojawiać się wiele nieprawdziwych informacji, powielanych przez światowe media czy też użytkowników portali społecznościowych. Do walki z dezinformacją włączyły się już takie serwisy, jak m.in. Instagram czy też Facebook, a ostatnio też premier Polski.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby zdementować wszelkie fałszywe informacje pojawiające się w mediach i jednocześnie dotrzeć do tej młodszej części społeczeństwa, która internet wykorzystuje jako swoje źródło najnowszych i rzetelnych wiadomości, Mateusz Morawiecki postanowił udzielić wywiadu youtuberowi Blowkowi, jednemu z najpopularniejszych twórców wideo w Polsce. 

Polityk odpowiedział na pytania dotyczące koronawirusa, które internauci przesłali youtuberowi – jedno z nich dotyczyło np. kwestii, czy rząd planuje zamknąć polskie miasta. 

PS

Koronawirus rozprzestrzenia się coraz szybciej i zbiera coraz większe żniwa. W celu wyjścia naprzeciw tej trudnej sytuacji wiele marek zdecydowało się wesprzeć swoich klientów na różne sposoby.

PS2

W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa marka KFC postanowiła wycofać swoją reklamę pod hasłem „Palce lizać”, która mogłaby zostać źle odebrana w obecnej sytuacji. Kampanię, która promowała relacje międzyludzkie, wstrzymała także firma Hershey.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij