Agencja Employer Branding Institute autorem nowej komunikacji employer brandingowej marki Sephora

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Employer Branding Institute autorem nowej komunikacji employer brandingowej marki Sephora

Agencja Employer Branding Institute w ścisłej współpracy z działem HR Sephora Polska była odpowiedzialna za przygotowanie strategii employer branding oraz działań egzekucyjnych. Po stronie Agencji leżała m.in.: całościowa produkcja nowej strony kariery marki Sephora.

Głównymi bohaterami nowej strony są pracownicy marki Sephora.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Wraz z zespołem Sephora postanowiliśmy opowiedzieć historie ludzi, którzy są ekspertami i pasjonatami jednocześnie. Bez względu na to, czy pracują w biurze, czy w perfumeriach, stanowią najlepsze świadectwo, jakim pracodawcą jest Sephora – komentuje Magda Galon, senior account executive z agencji Employer Branding Institute.

W komunikacji postawiono na autentyczność i dopasowanie do potrzeb kandydatów i pracowników. Zadbano o uspójnienie kanałów komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Na nowej stronie kariery, dopasowanej do potrzeb wizerunkowo-rekrutacyjnych biura i perfumerii, użyto autentycznych historii pracowników w postaci zdjęć, filmów ale także podcastów, które są rozmowami o doświadczeniach, budowaniu eksperckości i pasji pracowników Sephora. Na profilu Facebook oraz LinkedIn pojawia się stała komunikacja do kandydatów.

Pomysł na stronę i jej finalny efekt jest spójny z wyprowadzoną strategią employer brandingową dla marki Sephora. Za proces strategiczny odpowiadała również Agencja Employer Branding Institute. Stronę można obejrzeć pod linkiem: www.sephora-kariera.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij