„Nie łam się, chodź na jogę online!” – w czasach #zostajewdomu Artegence i Efigence zaprasza wszystkich na jogę online

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Nie łam się, chodź na jogę online!” – w czasach #zostajewdomu Artegence i Efigence zaprasza wszystkich na jogę online

Prawie cała branża reklamowa i digital pracuje obecnie z domów. Brak możliwości odreagowania po pracy poprzez sport dla tych aktywnych są trudne do zaakceptowania. Z pomysłem na złagodzenie tej sytuacji wyszły firmy Artegence i Efigence – zapraszają branżę na jogę online.

Zajęcia prowadzi yoga master Karolina Eisentraut – na co dzień powiązana z firmą i działem client service, prywatnie – certyfikowany nauczyciel Hatha&Vinyasa jogi. Na praktykę jogi zaproszeni są wszyscy – pracownicy, klienci, branża. Ogółem – każdy kto czuje potrzebę i chciałby skorzystać z zajęć, zgodnie z hasłem – „Nie łam się, chodź na jogę online!”. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Zajęcia z jogi w firmie praktykowaliśmy już od dłuższego czasu. W ostatni czwartek zrobiliśmy pierwszą edycję online, tak naprawdę na próbę. Pomysł takiej alternatywy zrodził się z zaistniałej sytuacji i okazał fajnym rozwiązaniem, z którego w zeszłym tygodniu skorzystało dwa razy więcej osób niż na zajęciach stacjonarnych, w tym wiele spoza naszej firmy. Mamy nadzieję, że w najbliższy czwartek liczba co najmniej zostanie podwojona – zapraszam serdecznie wszystkich, którym brakuje odreagowania, rozciągnięcia zastałych mięśni i ruchu tak samo jak nam! – komentuje Karolina Eisentraut, prowadząca zajęcia jogi.

– W tym trudnym okresie, staramy się sobie pomagać na różne sposoby. Tak by nie wariować w domach, nie narzekać, „nie łamać się”. Dlatego też oprócz codziennych rozmów o projektach i nie tylko, wspólnie z Karoliną postanowiliśmy zarazić Was pasją do jogi online, która okazuje się równie fajna, co ta stacjonarna. Zasada jest prosta – jeśli lubisz się ruszać, rozciągać, brakuje Ci sportu i odreagowania w tej niecodziennej sytuacji, te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Zapraszamy! – komentuje Ewelina Gutkowska, head of communication w Artegence.

Najbliższe zajęcia odbędą się w ten czwartek (26.03.2020) o godzinie 18:00 jako transmisja live na profilu Artegence na Facebooku

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij