Żabka wspólnie z Pocztą Polską oraz DHL Parcel w trosce o bezpieczeństwo sprzedawców i kurierów wprowadziła nowe zasady przekazywania paczek

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Żabka wspólnie z Pocztą Polską oraz DHL Parcel w trosce o bezpieczeństwo sprzedawców i kurierów wprowadziła nowe zasady przekazywania paczek

Sieć Żabka przeorganizowała swoją usługę odbioru i nadawania paczek. Teraz podczas przyjmowania i wydawania przesyłek kurierowi, obsługa sklepu nie ma konieczności poświadczania tej czynności podpisem na urządzeniu mobilnym przewoźnika czy na dokumentach przewozowych.

Wspólnie z firmami kurierskimi, Żabka dokłada wszelkich starań, aby zadbać o bezpieczeństwo wszystkich zaangażowanych w proces, a klientów zachęca, by paczki odbierali przy okazji dokonywania niezbędnych zakupów, by ograniczyć liczbę wizyt w sklepach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Konsumenci mogą skorzystać z usługi nadawania i odbioru przesyłek w jednym z ponad 6 tys. sklepów Żabka. Sieć zachęca, aby w trakcie wizyty w sklepie łączyć odebranie paczki z zakupami najpotrzebniejszych produktów, tak aby ograniczyć konieczność ponownego wychodzenia z domu.

Pomimo trudnej sytuacji w kraju i na świecie, bardzo istotne dla klientów oraz gospodarki jest możliwość nadawania i odbierania paczek. Istotę tego procesu podkreślił rząd USA, który wskazał punkty kurierskie jako kluczowe elementy infrastruktury podczas epidemii, które mają kontynuować pracę nawet w strefach zamkniętych.

– Wyposażyliśmy wszystkie jednostki operacyjne oraz kurierów DHL Parcel w rękawiczki, maseczki i płyny dezynfekujące. Prowadzimy także pomiar temperatury z wykorzystaniem bezpiecznych termometrów bezdotykowych na podczerwień. Wprowadziliśmy także nowe rozwiązania prewencyjne – mobilne dystrybutory wody do samochodów kurierskich służące do mycia rąk, również w trasie. Zapewniamy, że nasz zespół kurierski otrzymał szczegółowe zalecenia dotyczące wprowadzenia wzmożonych środków ostrożności – wyjaśnia Maciej Dudek, menedżer działu sieci partnerskiej w DHL Parcel.

Poza odejściem od konieczności potwierdzania obiegu paczek podpisem na urządzeniu mobilnym czy na dokumentach przewozowych, operatorzy przesyłek wprowadzili także po swojej stronie wiele procedur, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa wszystkich osób uczestniczących w procesie dostarczania przesyłek. Firmy kurierskie dostosowały się w pełni do wszelkich wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij