Interia odpowiada na pytania internautów związane z pandemią koronawirusa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Interia odpowiada na pytania internautów związane z pandemią koronawirusa

Portal uruchomił nowy crossredakcyjny format „Odpowiada mi Interia”, w którym dziennikarze będą zamieszczać odpowiedzi na pytania zadawane przez internautów.

Format „Odpowiada mi Interia” umożliwia internautom szybkie dotarcie do sedna spraw, które ich interesują, a także zadawanie nowych pytań, na które nie znaleźli jeszcze satysfakcjonującej odpowiedzi. Format zawiera wyłącznie pytania wraz z wyczerpującymi i konkretnymi odpowiedziami w prostej i zwięzłej formie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Treści w „Odpowiada mi Interia” są przygotowywane przez różne serwisy, zależnie od tematyki zagadnienia. W ten sposób redakcja sportowa odpowie np. na pytania związane z wpływem pandemii na harmonogram imprez sportowych, a redakcja biznesowa zamieści odpowiedzi na pytania związane z aktualną sytuacją na rynku pracy, czy też podpowie jak zawiesić raty kredytu. W „Odpowiada mi Interia” pojawią się także odpowiedzi na pytania bezpośrednio dotyczące koronawirusa, zakażeń i choroby, którą wywołuje.

– Cykl zrodził się po to, żeby ułatwić internautom znalezienie rzetelnych, wiarygodnych i sprawdzonych informacji. A to w tym momencie jest zadaniem niełatwym nawet dla osób, które na co dzień świetnie radzą sobie ze znajdowaniem i weryfikacją informacji znalezionych w sieci. Tworząc „Odpowiada mi Interia” chcemy wesprzeć Polaków w poruszaniu się w gąszczu informacji, które pojawiają się w całym internecie – mówi Marzena Suchan, dyrektor serwisów informacyjnych w Interii.

Pytania i odpowiedzi w ramach „Odpowiada mi Interia” będą agregowane w raporcie specjalnym o tym samym tytule.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij