Coca-Cola rezygnuje z reklam – ma to związek z koronawirusem

Coca-Cola rezygnuje z reklam – ma to związek z koronawirusem

Koncern Coca-Cola wydał oficjalne oświadczenie, w którym poinformował o zawieszeniu wszelkich działań reklamowych do odwołania w związku z pandemią koronawirusa – dotyczy to wszystkich marek należących do firmy.

W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa Coca-Cola podjęła pewne istotne kroki – przedstawiciele koncernu wydali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali o zawieszeniu wszelkich działań reklamowych do odwołania. Dotyczy to wszystkich rynków na świecie, na których obecna jest firma i obejmuje wszystkie marki należące do The Coca-Cola Company – m.in. Fantę, Sprite’a czy Kroplę Beskidu.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Co istotne, firma, jej rozlewcy, a także Fundacja Coca-Cola w Atlancie przekażą ponad 120 mln dolarów na pomoc w walce z koronawirusem. 

Jak poinformowali przedstawiciele Coca-Coli – koncern skupia się teraz na zapewnieniu bezpieczeństwa pracownikom, a także społecznościom.

PS

Koronawirus rozprzestrzenia się coraz szybciej i zbiera coraz większe żniwa. W celu wyjścia naprzeciw tej trudnej sytuacji wiele marek zdecydowało się wesprzeć swoich klientów na różne sposoby.

PS2

Epidemia koronawirusa długofalowo zachwieje gospodarką i rynkami, a branża reklamowa outdoor szczególnie to odczuje. Online powinien długofalowo wyjść na plus, choć będzie ciężko. Już teraz widać, że konsekwencje epidemii będą dla branży bardzo poważne.

PS3

W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa marka KFC postanowiła wycofać swoją reklamę pod hasłem „Palce lizać”, która mogłaby zostać źle odebrana w obecnej sytuacji. Kampanię, która promowała relacje międzyludzkie, wstrzymała także firma Hershey.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij