Grzegorz Frydrych nowym global marketing directorem w New Work

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grzegorz Frydrych nowym global marketing directorem w New Work

Grzegorz Frydrych dołączył do zespołu New Work. Jako global marketing director jest odpowiedzialny za marketing produktowy i zarządzanie komunikacją marki na pięciu rynkach: w Polsce, Rumunii, Czechach, Ukrainie i na Węgrzech.

Grzegorz Frydrych to manager z wieloletnim doświadczeniem w obszarze marketingu i zarządzania produktem w wielokulturowym środowisku. Specjalizuje w tworzeniu i wdrażaniu planów marketingowych oraz zarządzaniu komunikacją marki i produktu (ATL i BTL) w kanałach retailowych i digitalowych. Przed dołączeniem do New Work był marketing managerem w Western Union, wcześniej pracował m.in. w Citi i HSBC.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

New Work jest obecnie w fazie intensywnego rozwoju, firma planuje kolejne otwarcia elastycznych przestrzeni biurowych zarówno w Polsce, jak i na pozostałych rynkach, gdzie prowadzi działalność. Jako global marketing director, Grzegorz Frydrych jest odpowiedzialny za efektywne wspieranie tego procesu poprzez prowadzenie pełnego zakresu działań marketingowych optymalizujących realizację projektów w Europie Środkowo-Wschodniej oraz dostosowywanie strategii do lokalnej specyfiki poszczególnych krajów.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij