Go! e-Commerce – bezpłtane warsztaty online dla przedsiębiorców w kryzysie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Go! e-Commerce – bezpłtane warsztaty online dla przedsiębiorców w kryzysie

Izba Gospodarki Elektronicznej rusza z nową inicjatywą edukacyjną. Go! e-Commerce to cykl bezpłatnych warsztatów online, który pozwoli wielu biznesom na przetrwanie kryzysu wywołanego epidemią koronawirusa.

Organizatorzy zapraszają producentów oraz przedsiębiorców, którzy do tej pory działali wyłącznie stacjonarnie. Rozwińcie swój biznes o e-commerce i zdobądźcie nowych klientów w Internecie!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Epidemia koronawirusa postawiła wielu przedsiębiorców i producentów w niecodziennie trudnej sytuacji. Bez możliwości dystrybucji swoich produktów lub usług przez Internet wiele firm będzie miało problemy z przetrwaniem obecnej sytuacji kryzysowej.

– Z raportu e-Izby: e-commerce w czasie kryzysu 2020, że w aktualnej sytuacji jedyną możliwością przetrwania dla biznesów działających w handlu jest transformacja cyfrowa i skupienie się na sprzedaży internetowej. Na zakupach przez internet skupiło się ok 40% konsumentów z tendencją wzrostową. Dlatego jako organizacja cyfrowa posiadająca największe kompetencje w zakresie e-commerce podjęliśmy decyzję o przygotowaniu wspólnie z ekspertami zrzeszonymi w e-Izbie: Go! e-commerce – jak rozpocząć sprzedaż w internecie. Planujemy sześć szkoleń w jednej edycji – mówi Patrycja Sass-Staniszewska, prezes Izby Gospodarki Elektronicznej.

Wyzwania, jakie stoją przed przedsiębiorcami, skłaniają do rozwoju biznesu o nowy kanał dotarcia do konsumentów i sprzedaży. Bezsprzecznie jest nim e-commerce!

Go! E-Commerce to inicjatywa edukacyjna Izby Gospodarki Elektronicznej skierowana do firm, dla których e-commerce jest szansą na przetrwanie lub zwiększenie przychodów w obecnej trudnej sytuacji ekonomicznej, nie tylko w Polsce ale i na świecie.

Na Go! e-Commerce złożą się 3 cykle bezpłatnych warsztatów, które odbędą się w następujących terminach:

  • Cykl I - 6.04-10.04
  • Cykl II - 14.04-17.04
  • Cykl III - 20.04-24.04

Każdy cyk obejmie następujące zagadnienia tematyczne:

  • Technologie e-commerce: Jak stworzyć sklep internetowy (m.in. jaką technologię wybrać, aby ruszyć ze sprzedażą online, jak zarządzać sprzedażą itp.)?
  • Prawo: Jak stworzyć regulamin sklepu i politykę prywatności?
  • Płatności: Jakie technologie płatności online wybrać oraz jak je szybko wdrożyć w powstającym sklepie online?
  • logistyka i magazynowanie: Od czego zacząć w obszarze logistyki? Możliwości współpracy z firmami kurierskimi oraz modele dostaw.
  • Obsługa klienta: Jakie mechanizmy wdrożyć w sklepie, aby obsługa klienta przebiegała bezproblemowo?
  • Marketing: Od czego zacząć? Jakie kanały komunikacji wybrać, aby w krótkim czasie dotrzeć do potencjalnych konsumentów?

Program pierwszego cyklu dostępny jest pod linkiem: https://bit.ly/I_cykl

Swoje zaangażowanie w inicjatywę Go! e-Commerce potwierdziły miasta Rybnik i Tarnów oraz Warszawska Izba Gospodarcza. Organizatorzy są też na etapie rozmów z władzami pozostałych miast, w tym Krakowa, Warszawy, Trójmiasta, Poznania czy Wrocławia.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij