Pudliszki przekazują produkty o wartości 1 mln zł osobom objętym kwarantanną

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pudliszki przekazują produkty o wartości 1 mln zł  osobom objętym kwarantanną

Marka Pudliszki przekazuje swoje produkty o łącznej wartości 1 miliona złotych osobom objętym kwarantanną domową, spowodowaną pandemią koronawirusa. Do potrzebujących Polaków trafią m.in. warzywa w puszkach, makarony i gotowe dania obiadowe.

W związku z pandemią koronawirusa, wiele grup społecznych potrzebuje wsparcia. Uwaga skupia się głównie na pracownikach służby zdrowia i osobach starszych, jednak mocno rosnącą grupą w potrzebie są osoby objęte kwarantanną domową. Ministerstwo Zdrowia szacuje, że w Polsce jest ich już ponad 150 tys. – a liczba ta zwiększa się z dnia na dzień o tysiące osób. Nie mogą one opuszczać miejsca zamieszkania, a co za tym idzie – nie mają możliwości samodzielnego zrobienia zakupów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W obliczu rozwoju pandemii marka Pudliszki postanowiła wesprzeć osoby objęte kwarantanną, przekazując im swoje produkty żywnościowe.

W paczkach znajdą się m.in. makarony, produkty pomidorowe, kukurydza, fasola i groszek w puszkach oraz gotowe dania obiadowe. Pierwsze z nich zostaną dostarczone w połowie kwietnia. Żywność trafi do osób potrzebujących za pośrednictwem partnera strategicznego akcji – Federacji Polskich Banków Żywności.

Produkty firmy Pudliszki zostaną przekazane do 14 oddziałów Banków Żywności w całym kraju. Z kolei stamtąd zostaną odpowiednio rozdystrybuowane do osób objętych kwarantanną. Zapotrzebowanie na produkty określane będzie przez lokalne jednostki Banków Żywności, na podstawie informacji przekazywanych przez Sanepid, które dysponują pełną listą osób i rodzin objętych kwarantanną.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij