Magazyny Burda Media dostępne w aplikacji Wolt

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Magazyny Burda Media dostępne w aplikacji Wolt

Poszukując nowych modeli dystrybucji magazynów, Burda Media jako pierwsze wydawnictwo w Polsce podejmuje wyzwanie dostawy magazynów do domów. Usługa jest możliwa dzięki innowacyjnemu partnerstwu z aplikacją Wolt.

Wolt to aplikacja do zamawiania jedzenia z najlepszych restauracji i poszerzania kulinarnych horyzontów we własnych miastach. Aplikacja obecna jest w 22 krajach i ponad 75 miastach na świecie. W Polsce operuje w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Wrocławiu oraz Katowicach. W trosce o klientów i w odpowiedzi na obecną sytuację związaną z epidemią, Wolt wprowadził także możliwość wyboru dostawy bezkontaktowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pierwsze tego typu rozwiązanie na naszym rynku, wywodzi się z potrzeby dostarczania czytelnikom ich ulubionych magazynów bez konieczności opuszczania domów. Czytelnicy magazynów mają teraz także możliwość wsparcia lokalnych restauracji, dzięki składaniu zamówień w aplikacji Wolt.

– W Travelerze otwieramy się na nowe możliwości i szukamy atrakcyjnych sposobów dotarcia do naszych czytelników. Podróże i kulinaria tworzą bardzo silny związek - smaki są zwykle jednym z najcenniejszych wspomnień z wyjazdów. Teraz dzięki naszej współpracy można mieć cały świat na swoim talerzu z Travelerem, jako inspiracją do planowania przyszłych bliższych i dalszych podróży – mówi Agnieszka Franus-Załęska, redaktor naczelna National Geographic Traveler.

– Jeśli nie muszę, nie wychodzę. #siedzęwdomu. Pracuję równie intensywnie jak w redakcji i zazdroszczę wszystkim, którzy mają czas na gotowanie. Zaczęłam zamawiać obiady z moich ulubionych miejsc, aby je wspierać ich w tym trudnym czasie dla nas wszystkich. W niektórych miejscach mogę zamówić dodatkowo wydanie ELLE! W końcu nie ma to jak książka, papier po cały dniu on-line. #czasnaczytanie! – przyznaje Marta Drożdż, redaktor naczelna ELLE.

W aplikacji Wolt użytkownicy mają możliwość zamówienia magazynów: ELLE, ELLE Man, ELLE Deco, National Geographic, National Geographic Traveler, Glamour oraz Gala.

Pierwsze partnerskie restauracje biorące udział w projekcie, w których można zamówić magazyny to: MOD, Reginabar, Nadwiślański Świt, Youmiko Vegan Sushi, Komu Komu, Wozownia, Shuk, Mezze. Oferta partnerów gastronomicznych będzie stale powiększana.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij