Sezonu festiwalowego w tym roku nie będzie? Tegoroczne Orange Warsaw Festival i Audioriver odwołane

Sezonu festiwalowego w tym roku nie będzie? Tegoroczne Orange Warsaw Festival i Audioriver odwołane

W związku z panującą pandemią koronawirusa kolejno odwoływane są duże wydarzenia, które miały odbyć się w drugim kwartale br. Teraz organizatorzy Orange Warsaw Festival poinformowali o odwołaniu eventu. To samo spotkało płocki festiwal muzyczny Audioriver.

Panująca pandemia koronawirusa sprawia, że niemal wszystkie wydarzenia są odwoływane lub zostają przenoszone na późniejszy termin. Zdarza się też tak, że niektóre eventy, które mogą sobie na to pozwolić,  odbywają się w niepełnej formie online. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kilka dni temu media obiegła wiadomość o odwołaniu kolejnych wydarzeń, a dokładniej – festiwali muzycznych Orange Warsaw Festival i Audioriver. Ten pierwszy miał odbyć się w dniach od 5 do 7 czerwca w Warszawie, natomiast drugi – w dniach 24-26 lipca w Płocku.

Jak przyznali organizatorzy obu festiwali, decyzja o odwołaniu wydarzeń ma związek z obowiązującymi decyzjami administracyjnymi dotyczącymi imprez masowych w czasie pandemii. 

Na tę chwilę wiadomo, że kolejna edycja Orange Warsaw Festival odbędzie się w przyszłym roku – 4 i 5 czerwca. Natomiast nowa data płockiego festiwalu nie jest jeszcze znana. 

PS

Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności Cannes Lions podjęli decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji wydarzenia w związku z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa.

PS2

Tegoroczne tygodnie mody męskiej w Paryżu i Londynie, które miały odbyć się w czerwcu br., również zostały odwołane. Podobny los spotkał haute couture fashion week, który zaplanowano na drugi tydzień lipca br. Ma to związek z pandemią koronawirusa.

PS3

Odwołane zostały także Igrzyska Olimpijskie w Tokio oraz Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Oba wydarzenia odbędą się dopiero w 2021 roku. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij