Lidl sprzedaje maseczki ochronne firmy Adrian

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lidl sprzedaje maseczki ochronne firmy Adrian

Lidl Polska i Adrian Fabryka Rajstop łączą siły w walce z koronawirusem. W ofercie sieci pojawią się maseczki ochronne wyprodukowane przez polską markę. Maski mają cztery warstwy, nadają się do prania, a także są wielokrotnego użytku oraz wygodne w użyciu.

Lidl Polska za pośrednictwem swoich sklepów rozpocznie sprzedaż masek ochronnych wyprodukowanych przez polskiego producenta tekstyliów – firmę Adrian. Maseczka ochronna jest czterowarstwowa, wykonana z dzianiny poliamidowej, która zapewnia swobodny przepływ powietrza. Jak zapewnia sieć, maska nie uczula oraz jest delikatna w dotyku i dobrze przylega do twarzy, co zapewnia komfort użytkowania oraz ochronę dróg oddechowych. Można ją prać, dzięki czemu nadaje się do wielokrotnego korzystania.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ponadto, maseczki są produkowane w Polsce i kosztuję 3,99 zł za sztukę. 

– Projektując maskę ochronną bardzo ważne było dla nas, aby produkt był wysokiej jakości oraz chronił górne drogi oddechowe użytkownika. Udało nam się to osiągnąć, używając materiału, który nie uczula oraz umożliwia swobodne oddychanie. Cieszymy się, że dzięki współpracy z Lidl Polska nasz produkt będzie możliwy do kupienia w każdym sklepie sieci – Małgorzata Rosołowska-Pomorska, właścicielka firmy Adrian.

Produkt pojawi się we wszystkich sklepach sieci Lidl Polska od czwartku, 30 kwietnia br.

PS

Na początku wybuchu pandemii koronawirusa w Polsce marka Adrian wprowadziła do sprzedaży koronkową maseczkę, „zaprojektowaną dla potrzeb ochronnych”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij