CANAL+ Ekstraklasa Cup 2020 – wirtualne zmagania piłkarzy PKO BP Ekstraklasy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
CANAL+ Ekstraklasa Cup 2020 – wirtualne zmagania piłkarzy PKO BP Ekstraklasy

Już 23 kwietnia br. o godzinie 21:00 w CANAL+ SPORT premiera CANAL+ Ekstraklasa Cup 2020, czyli wirtualnego turnieju piłkarskiego, w którym wystąpi szesnastu zawodników, reprezentujących wszystkie kluby Ekstraklasy.

Turniej jest odpowiedzią na potrzeby kibiców, którzy z powodu panującej epidemii i zawieszenia rozgrywek nie mogą oglądać meczów z trybun i przed telewizorami. W tej wyjątkowej sytuacji emocji dostarcza e-sport i wirtualne zmagania sportowców, które we współpracy z ESL Gaming Polska pokaże CANAL+ SPORT. Oficjalnym partnerem rozgrywek został producent kropli do oczu HYLO FRESH®.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Reprezentanci wszystkich klubów na co dzień grających w PKO BP Ekstraklasie, rywalizować będą w trwającym 6 tygodni turnieju. Zmagania rozpoczną w podziale na 4 grupy, a w ramach drabinki podwójnej eliminacji rozegrają łącznie sześć meczów. Awans uzyska dwóch graczy. Ośmiu najlepszych utworzy drabinkę pucharową, w której rywalizacja toczyć się będzie w systemie mecz-rewanż.

CANAL+ SPORT fazę grupową pokaże od czwartku 23 kwietnia o 21:00, turniej rozpocznie się spotkaniem Legii Warszawa z Łódzkim Klubem Sportowym oraz Jagiellonii Białystok z Górnikiem Zabrze. Kolejne mecze grupowe obejrzeć będzie można w dniach 24, 25 i 30 kwietnia, 1, 2, 7, 8, 9, 14, 15 i 16 maja. Program podsumowujący daną kolejkę zostanie wyemitowany o tej samej porze w niedzielę: 26 kwietnia, 3, 10 i 17 maja. Cztery dni później – również w systemie od czwartku do soboty z magazynem w niedzielę – rozpocznie się faza pucharowa turnieju.

Turniej skomentują m.in. Krzysztof Marciniak, Grzegorz Mielcarski, Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki, Marcin Rosłoń, czy Kazimierz Węgrzyn. Do grona dziennikarzy CANAL+ SPORT dołączy doświadczony gracz FIFA20 - Adrian „Kamyk” Kamiński. Dzień po emisji każdego odcinka skróty spotkań będzie można zobaczyć w social mediach Ekstraklasy oraz klubów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij