#pomagamzKinoTV – rusza akcja wsparcia dla kin studyjnych i lokalnych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#pomagamzKinoTV  – rusza akcja wsparcia dla kin studyjnych i lokalnych

Kino TV zwraca uwagę na trudną sytuację branży kinowej i wspólnie z widzami postanawia wesprzeć kina studyjne i lokalne w tym wymagającym czasie. W ramach akcji #pomagamzKinoTV stacja uruchamia dedykowaną stronę internetową umożliwiającą bezpłatną rezerwację symbolicznych biletów na domowe seanse.

W wyniku zamknięcia instytucji kultury z powodu zagrożenia epidemiologicznego, wiele małych kin, studyjnych i lokalnych, stanęło w obliczu ogromnego kryzysu. Wiadomo już, że plan stopniowego odmrażania gospodarki przewiduje ponowne otwarcie kin na ostatnim, czwartym etapie. Bez pomocy z zewnątrz część z nich może nie dotrwać do tego czasu. Dlatego teraz, bardziej niż zwykle, kameralne kina, takie jak m.in. warszawskie Kino Amondo, krakowska Agrafka, poznańskie Rialto czy Charlie w Łodzi, potrzebują wsparcia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Kina istnieją dla widzów, ale też dzięki widzom. Sytuacja, z którą przyszło nam się mierzyć jest naprawdę poważna. Wierzymy jednak, że tak, jak miłośnicy sztuki filmowej mogą liczyć na niezawodne repertuary naszych kin, tak my możemy liczyć na wsparcie fanów srebrnego ekranu. Mając na uwadze perspektywę zapowiadanych kolejnych miesięcy kwarantanny, abyśmy mogli wrócić i wciąż cieszyć naszych widzów, potrzebne jest każde wsparcie – mówi prezes Stowarzyszenia Kin Studyjnych, Marlena Gabryszewska.

Jak tłumaczy Marlena Gabryszewska, aż 30% kin należących do Stowarzyszenia Kin Studyjnych to kina prywatne, które nie korzystają z dotacji miejskich czy rządowych na bieżące funkcjonowanie. Podstawą ich działalności wciąż pozostają wpływy z grania regularnego repertuaru, co w obecnej sytuacji stało się po prostu niemożliwe

Z inicjatywą wsparcia tych instytucji wychodzi Kino TV – kanał filmowy prezentujący kultowe tytuły. Solidaryzując się z branżą kinową, stacja rusza z akcją #pomagamzKinoTV.

– Gdyby nie kina, nie moglibyśmy cieszyć się tak bogatym dziedzictwem filmowym, które obecnie dostarcza nam rozrywki w domowych warunkach. Wierzymy, że widzowie kinowi zasiadają również przed ekranami Kino TV i chcemy wyjść do nich z propozycją rozwiązania problemu, który jest bliski sercu każdego kinomaniaka – mówi Agata Papis-Maniecka, dyrektor marketingu Kino Polska TV SA, w portfolio którego znajduje się kanał Kino TV.

W ramach akcji #pomagamzKinoTV na stronie https://pomagam.kinotv.pl/ można zarezerwować bezpłatny bilet na domowy seans „Filmów Twojego życia” na Kino TV. W proponowanym repertuarze znajdziemy hitowe produkcje, które znamy i kochamy. Za wygenerowane w akcji bilety, Kino TV przekaże po 1 zł na rzecz Stowarzyszenia Kin Studyjnych. Zebrana w ramach akcji #pomagamzKinoTV suma zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia Kin Studyjnych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij