BMW Group Polska rusza ze wsparciem dla służby zdrowia – firma użycza im samochody, by mogli bezpiecznie dojeżdżać do pracy

BMW Group Polska rusza ze wsparciem dla służby zdrowia – firma użycza im samochody, by mogli bezpiecznie dojeżdżać do pracy

BMW Group Polska włącza się w działania na rzecz powstrzymania pandemii koronawirusa w Polsce. W ramach akcji „Radość z pomagania” osoby pracujące w publicznej ochronie zdrowia będą mogły pożyczyć auto BMW lub MINI, aby bezpiecznie dojeżdżać do pracy lub realizować codzienne obowiązki.

W obliczu pandemii wzajemne wsparcie nabiera jeszcze większego znaczenia. W związku z tym firma BMW Group Polska zdecydowała się na przekazanie samochodów BMW oraz MINI na potrzeby tych, którzy są najbliżej zagrożenia i mierzą się z nim każdego dnia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pojazdy zostaną udostępnione na okres 2 tygodni pracownikom ochrony zdrowia, którzy zgłoszą się do akcji. Będą mogli wykorzystywać je m.in. w celu dojazdu do pracy, przewożenia testów czy środków zaopatrzenia medycznego.

Pracownicy publicznej służby zdrowia zaangażowani w walkę z koronawirusem, którzy potrzebują wsparcia w tym, by móc w łatwy i bezpieczny sposób przemieszczać się w trakcie realizacji swoich obowiązków, informacje oraz sposób rejestracji znajdą na stronie marki BMW oraz MINI. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel akcji skontaktuje się z nimi, by ustalić wszystkie szczegóły i formalności. Następnie samochód BMW lub MINI zostanie udostępniony danemu pracownikowi służb medycznych na okres 2 tygodni.

Wszystkie auta wykorzystywane w trakcie akcji będą przygotowywane z zachowaniem wszelkich wymogów epidemiologicznych, po każdym wypożyczeniu nastąpi ich dezynfekcja. Do programu mogą zgłaszać się medycy z całej Polski, samochody będzie można odbierać w Warszawie.

PS

Grupa Żywiec wspólnie z partnerami przygotowała napój, którego pierwsze partie trafiły już do blisko 100 placówek medycznych na terenie Polski. Firma chce w ten sposób podziękować wszystkim, którzy w tym trudnym czasie dbają o nasze zdrowie i bezpieczeństwo – Bohaterom naszego Ż.

PS2

Marki Uber i Free Now również postanowiły włączyć się do walki z koronawirusem i jednocześnie wesprzeć polską służbę zdrowia. Firmy oferują darmowe przejazdy dla pracowników szpitali oraz laboratoriów medycznych.

PS3

Burmistrz Helu Mirosław Wądołowski postanowił w niezwykły sposób podziękować służbie zdrowia, która codziennie walczy z koronawirusem – w ramach akcji „Cichy Bohater” zaoferował m.in. lekarzom i pielęgniarkom darmowy wypoczynek nad morzem.

PS4

Coraz więcej restauracji z całej Polski włącza się w akcje #PosiłekDlaLekarza oraz #GastroPomaga, w ramach których lokale przekazują darmowe posiłki do szpitali, gdzie personel medyczny walczy z pandemią koronawirusa.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij