4F Globalnym Partnerem 7. Światowego Biegu Wings for Life

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
4F Globalnym Partnerem 7. Światowego Biegu Wings for Life

3 maja wystartuje kolejny bieg Wings for Life. Celem jest zebranie funduszy na badania, mające pomóc wynaleźć metodę leczenia urazów rdzenia kręgowego. „Biegnij samotnie. Cały świat pobiegnie z Tobą” – z tym hasłem marka 4F dołączyła do Wings for Life.

W ramach globalnego partnerstwa marka 4F zaprojektowała koszulkę techniczną, w której zobaczymy uczestników z całego świata. W tegorocznej edycji Wings for Life weźmie udział również ambasadorka 4F Adrianna Sułek, polska lekkoatletka specjalizująca się w wielobojach, brązowa medalistka Mistrzostw Świata Juniorów w Tampere.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Już 3 maja, czyli w najbliższą niedzielę, wystartuje Wings for Life 2020. Tegoroczna edycja będzie nietypowa, ponieważ nie będą możliwe biegi grupowe – czy to stacjonarnie czy z aplikacją. Każdy z biegaczy wystartuje samodzielnie z dowolnego miejsca na Ziemi. W poprzednich edycjach, uczestnicy mogli biec stacjonarnie, gdzie metą był goniący ich samochód lub używając aplikacji w grupach lub w pojedynkę. W tym roku z uwagi na bezpieczeństwo można startować wyłącznie pojedynczo, używając do tego aplikacji, w której będzie nas gonić wirtualna meta.

Światowy bieg Wings for Life to wydarzenie dedykowane uczestnikom o różnych poziomach sprawności fizycznej. Wszyscy – biegnący, idący i poruszający się na wózkach – startują dokładnie o tej samej godzinie. Nie ma ograniczenia czasowego – bieg trwa tak długo, aż Samochód Pościgowy minie wszystkich biegaczy. Organizatorzy i marka 4F zadbali o bezpieczeństwo uczestników, nie zapominając jednocześnie o tym, co czyni bieg wyjątkowym. Mimo że każdy będzie biegł w odosobnieniu, to wszyscy czują solidarność, bo biegną w słusznej sprawie.

Fundacja Wings for Life powstała w 2004 roku, by wspierać rozwój medycyny w dziedzinie regeneracji komórek nerwowych, która może pozwolić pacjentom na powrót do dawnej formy. Opłaty startowe w biegu Wings for Life będą przeznaczone na badania naukowe i kliniczne, których celem jest odkrycie metody leczenia urazów rdzenia kręgowego.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij