#StayHomeEarnMiles: Tajskie linie lotnicze nagradzają podróżujących za pozostanie w domu

#StayHomeEarnMiles: Tajskie linie lotnicze nagradzają podróżujących za pozostanie w domu

Linie lotnicze Thai Airways wpadły na nietypowy pomysł zachęcenia członków swojego programu lojalnościowego do pozostania w domu – te osoby, które zrezygnują z podróży podczas pandemii koronawirusa, otrzymają bezpłatne mile do wykorzystania na przyszłe loty.

Do tej pory linie lotnicze obdarowywały darmowymi milami te osoby, które często podróżowały. Jednak w dobie pandemii koronawirusa wiele firm – w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich klientów – zaczęło zachęcać podróżujących, by zaprzestali przemieszczania się i pozostali w domach, by uchronić się przed zarażeniem wirusem. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przykładem tego są linie lotnicze Thai Airways, które postanowiły wręcz… nagradzać swoich klientów za siedzenie w domu. W ramach akcji #StayHomeEarnMiles członkowie programu lojalnościowego marki mogą otrzymać nawet do trzech milionów bezpłatnych mil. Warunkiem jest zaniechanie podróżowania na czas koronawirusa. 

Aby skorzystać z akcji należy pobrać i zalogować się w aplikacji linii Thai Airways – Stay Home Miles Exchange. Platforma, korzystając z geolokalizacji, będzie sprawdzała, czy użytkownik faktycznie przebywa w swoim domu. 

Za realizację kampanii odpowiada agencja Wunderman Thompson.

PS

Marki postanowiły wykorzystać siłę swoich przekazów, aby zwrócić uwagę na to, jak ważne jest zachowywanie dystansu społecznego, by uchronić się przed zarażeniem koronawirusem. Przedstawiamy najciekawsze kreacje brandów, które poruszają tę istotną kwestię.

PS2

W ubiegłym roku słynne holenderskie linie lotnicze KLM ruszyły z kampanią „Fly Responsibly”, w ramach której zachęcały swoich klientów do rzadszego latania samolotami. Wszystko to w trosce o naszą planetę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij