KFC wspiera mundurowych i służby medyczne

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
KFC wspiera mundurowych i służby medyczne

KFC, dziękując pracownikom służb mundurowych oraz ochrony zdrowia za ich wielki wysiłek i poświęcenie w walce z panującą w kraju pandemią, od dzisiaj oferuje im bezpłatną kawę albo herbatę we wszystkich restauracjach sieci w Polsce, a także 10% zniżki na każde złożone zamówienie.

Od 30 kwietnia KFC wprowadza dedykowaną ofertę, dzięki której marka chce wyrazić swoje wsparcie dla osób bezpośrednio zaangażowanych w walkę z wirusem, a więc wszystkich pracowników służb mundurowych i służby zdrowia. Objęci nią zostali pracownicy Służb Medycznych, Policji, Straży Pożarnej, Wojska, Straży Granicznej i Straży Miejskiej. W ramach kampanii, marka przyznaje uprawnionym osobom darmową kawę albo herbatę we wszystkich restauracjach KFC w Polsce oraz oferuje 10% upustu na każde zamówienie złożone przez Drive Thru lub z opcją odbioru na wynos. Aby skorzystać z promocji, wystarczy przyjechać po odbiór zamówienia w swoim służbowym stroju lub oznakowanym pojeździe. W innym przypadku trzeba będzie okazać legitymację służbową, kartę lub przepustkę. Promocja obowiązuje do odwołania.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od momentu pojawienia się w Polsce COVID-19, KFC czynnie angażuje się w liczne akcje wspierające ludzi walczących z wirusem na pierwszej linii frontu i jeszcze bardziej dba o bezpieczeństwo swoich klientów oraz pracowników. Już od dłuższego czasu KFC oferuje opcję dostawy jedzenia bez kontaktu z dostawcą, a teraz szczególnie zachęca do korzystania z niej swoich miłośników. Dodatkowo, pragnąc przyczynić się do wzmocnienia akcji #zostańwdomu, firma zebrała sugestie swoich gości i zaledwie w trzy dni od powstania pomysłu, przygotowała specjalną ofertę – „Domowy kubełek”. KFC aktywnie wspiera także akcję #WzywamyPosiłki, w ramach której za darmo dostarcza swoje dania pracownikom placówek szpitalnych, stacji pogotowia i punktów laboratoryjnych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij