Marcin Mikulski nowym twórcą w bluebird artists

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marcin Mikulski nowym twórcą w bluebird artists

Impresariat bluebird artists nie ustaje w poszukiwaniach kolejnych obiecujących twórców reklamowych. Agencja reprezentuje już dziewiętnaścioro artystów – reżyserów, operatorów, ale także kostiumografki, charakteryzatorkę, czy fotografów. Dziś dołącza do nich kolejny reżyser – Marcin Mikulski.

Marcin Mikulski jest absolwentem Szkoły Wajdy i rzymskiej Scuola Internazionale di Cinema e Televisione. Od kilku lat tworzy reklamy, teledyski i filmy krótkometrażowe. Jego najnowszy film „Marcel” wyprodukowany przez Studio Munka wygrał Nagrodę Specjalną Jury na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz Grand Prix na WAMA Film Festiwal i Lecie z Muzami. Realizował reklamy dla takich klientów jak ING, Lubella, Almette, Lech Pils, Sante, Lajkonik czy Lidl. Obecnie pracuje nad debiutem pełnometrażowym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Swoimi filmami lubi wywoływać u widza zarówno śmiech jak i łzy. Tworzy własny, lekko oderwany od rzeczywistości świat, w którym zawsze daje swoim bohaterom jeszcze jedną szansę. Lubi happy endy i sam często płacze na filmach. Inspiruje się takimi twórcami jak Roy Anderson, Noah Baumbach czy Alexander Payne.

Prace Marcina są już do obejrzenia na stronie bluebird artists. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij