Volkswagen Golf z 1 km na liczniku? Przebieg to nie wszystko! - otoMoto uczy jak kupować z głową

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Volkswagen Golf z 1 km na liczniku? Przebieg to nie wszystko! - otoMoto uczy jak kupować z głową

W ramach akcji edukacyjnej „Kupuj z głową” otoMoto postanowiło na jeden dzień ukryć przebieg auta prezentowany w ogłoszeniu sprzedaży samochodu. Dzięki temu blisko 1 mln osób odwiedzających serwis przeczyta wskazówki, które pojawią się po naciśnięciu przycisku „zobacz przebieg".

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez TNS Polska na zlecenie serwisu  ¾ Polaków kupujących auto używane przywiązuje do tego parametru dużą wagę [w tym 1/3 deklaruje, że było to jedno z najważniejszych kryteriów]. Co więcej, 80 proc. osób zaznaczających w wyszukiwarce otoMoto.pl parametr „przebieg” wybiera opcję do  „do 150 000 km”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Serwis OtoMoto.pl chce zwrócić uwagę na to, że faktyczny stan auta można sprawdzić dopiero podczas przeglądu i jazdy próbnej, a niski przebieg wcale nie powinien sugerować, że trafiliśmy na „super okazję”. Na  każdej stronie ogłoszenia udostępniono do pobrania szczegółową listę punktów, które należy sprawdzić podczas oględzin samochodu.

W bazie ogłoszeń pojawiła się też oferta sprzedaży samochodu (Volkswagen Golf – czyli najczęściej poszukiwany model), który na liczniku ma…1 kilometr. Na stronie tej „super okazji” zamieszczono informacje o akcji i link do poradnika dla kupujących.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij