SuperMenu Anny Lewandowskiej w kolejnych miastach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
SuperMenu Anny Lewandowskiej w kolejnych miastach

Kraków i Wrocław to następne miasta po Warszawie, w których będzie dostępne SuperMenu – zdrowy catering dietetyczny Anny Lewandowskiej.

Od piątku, 15 maja b.r. catering SuperMenu rozpocznie dostawę swoich posiłków mieszkańcom Krakowa, Wrocławia i okolicznych miejscowości. To jednak nie koniec nowości. Od 17 maja firma poszerza swoją ofertę także o niedzielę – dowozy na weekend będą odbywały się w soboty rano. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Miesiąc temu wystartowaliśmy z SuperMenu. Nasza oferta spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem i miłym przyjęciem, co niezmiernie nas cieszy. W planach mamy ciągły rozwój. Odpowiadając na zapotrzebowanie naszych odbiorców, poszerzamy zasięg o dwa nowe miasta, a wkrótce będziemy w kolejnych. Dodatkowo zaczynamy dostarczać diety również na niedziele. Oznacza to, że klienci z Warszawy, Krakowa i Wrocławia będą mogli kupić dietę na 7 dni w tygodniu – mówi Jacek Domasat, prezes zarządu Spółki Eat By Ann Sp. z o o.

Zamówienia do Krakowa i Wrocławia można składać od godzin popołudniowych 12 maja pod adresem www.supermenu.com.pl.

W ofercie SuperMenu znajdują się propozycje diet dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Cały jadłospis opiera się na przemyślanej filozofii żywienia Anny Lewandowskiej, zakładającej poprawę jakości życia dzięki funkcjonalnemu jedzeniu. Celem SuperMenu jest dostarczanie posiłków, które nie tylko pomogą w utracie wagi, ale przede wszystkim wpłyną na zmianę nawyków żywieniowych i zadbają o zdrowie klientów. 

Konsumenci mogą wybierać między ośmioma dietami - trzema znanym już doskonale osobom korzystającym z aplikacji Diet & Training by Ann i pięcioma propozycjami dodatkowymi. Przy wyborze każdej z diet istnieje możliwość dodatkowego wyboru wartości kalorycznej.

Autorką przepisów jest sama Anna Lewandowska, która we współpracy z doświadczonym dietetykiem opracowała codzienne jadłospisy.  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij