Qatar Airways rozdaje medykom darmowe bilety lotnicze za ich zaangażowanie w walkę z koronawirusem

Qatar Airways rozdaje medykom darmowe bilety lotnicze za ich zaangażowanie w walkę z koronawirusem

Qatar Airways to kolejna marka, która postanowiła podziękować służbie zdrowia za ich nieoceniony wkład w walkę z koronawirusem – popularne linie lotnicze poinformowały, że rozdadzą medykom 100 tys. bezpłatnych biletów lotniczych.

Z akcji Qatar Airways pod hasłem #ThankYouHeroes będą mogli skorzystać lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, technicy laboratoryjni oraz badacze kliniczni – pracownicy służby zdrowia otrzymają bilety w klasie ekonomicznej dla siebie oraz osoby towarzyszącej na lot w obie strony. Dodatkowo, linie lotnicze oferują voucher z 35% zniżką w sklepach wolnocłowych na Międzynarodowym Lotnisku Hamad w stolicy Kataru. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcja Qatar Airways trwa od 12 maja br., do wyczerpania zapasów – do rozdania jest aż 100 tys. bezpłatnych biletów na loty w terminie od 26 maja do 10 grudnia 2020 roku. Jak tłumaczą przedstawiciele linii lotniczych, medycy będą jedynie zobowiązani do opłacenia podatków lotniskowych, wszystkie pozostałe koszty pokryje katarska firma. 

Więcej na temat akcji znajduje się na stronie.

To nie jedyna tego typu akcja, skierowana do medyków zaangażowanych w walkę z koronawirusem – niedawno burmistrz Helu Mirosław Wądołowski ogłosił, że w ramach akcji „Cichy Bohater” oferuje m.in. lekarzom i pielęgniarkom darmowy wypoczynek nad morzem.

zdjęcie: facebook.com/QatarAirways

PS

BMW Group Polska włącza się w działania na rzecz powstrzymania pandemii koronawirusa w Polsce. W ramach akcji „Radość z pomagania” osoby pracujące w publicznej ochronie zdrowia będą mogły pożyczyć auto BMW lub MINI, aby bezpiecznie dojeżdżać do pracy lub realizować codzienne obowiązki.

PS2

Grupa Żywiec wspólnie z partnerami przygotowała napój, którego pierwsze partie trafiły już do blisko 100 placówek medycznych na terenie Polski. Firma chce w ten sposób podziękować wszystkim, którzy w tym trudnym czasie dbają o nasze zdrowie i bezpieczeństwo – Bohaterom naszego Ż.

PS3

Marki Uber i Free Now również postanowiły włączyć się do walki z koronawirusem i jednocześnie wesprzeć polską służbę zdrowia. Firmy oferują darmowe przejazdy dla pracowników szpitali oraz laboratoriów medycznych.

PS4

Marka Nike ruszyła z nową akcją, w ramach której przekaże szpitalom m.in. w Londynie, Nowym Jorku oraz Barcelonie 32 tys. par darmowych butów. Obuwie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie medyków.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij