DHL Express dziękuje służbom medycznym w nietypowy sposób

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
DHL Express dziękuje służbom medycznym w nietypowy sposób

W ramach akcji „Rainbows & Heroes” DHL Express postanowił uhonorować służby medyczne na całym świecie za nieustanne ratowanie ludzkich żyć. Przemalowany samolot ozdobiony napisem „THANK YOU” już dwukrotnie wylądował na warszawskim Okęciu.

Murale, bicie braw, koncerty na żywo, grane z balkonu lub z dachu budynku czy #hot16challenge. Form podziękowania i okazywania wdzięczności za świadczenie usług medycznych lekarzom i pracownikom służby zdrowia było już wiele. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz słowa wdzięczności pojawiły się również w powietrzu. Firma kurierska DHL Express przemalowała jeden ze swoich samolotów marki Boeing B757-200 PCF, umieszczając na wysokości skrzydeł tęczę i napis „Dziękujemy Wam”.

Samolot kursujący na trasach międzynarodowych na co dzień doręcza przesyłki – również te zawierające artykuły higieniczne oraz medyczne, wyposażenie krytyczne dla szpitali, a także inne środki niezbędne do walki z globalną pandemią. Tym samym przyczynia się do podnoszenia poziomu bezpieczeństwa na całym świecie.

– Kolorowy samolot pojawił się już dwukrotnie na warszawskim lotnisku im. Fryderyka Chopina. Maszyna jeszcze przez cztery tygodnie będzie kursować na trasach międzynarodowych, pokazując naszą ogromną wdzięczność dla wszystkich bohaterów naszej nowej codzienności. Do tej pory samolot odwiedził już 11 miast i 9 krajów europejskich. Nasza strategia „Connecting people, improving lives” (Łączymy ludzi, poprawiamy życie) w takich czasach jak teraz znaczy jeszcze więcej – nie tylko w słowach, a przede wszystkim w działaniu – informuje Agnieszka Błaś, dyrektor ds. operacji w DHL Express.

Przemalowanie samolotu wpisuje się w strategię działań CSR-owych międzynarodowej firmy jaką jest DHL Express, będąca częścią grupy DHL Deutsche Post. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij