Zasuwaj z Trójką - Mikołajki z Trójką na Narodowym

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zasuwaj z Trójką - Mikołajki z Trójką na Narodowym

„Lista Przebojów Programu 3” 6 grudnia zabrzmi na żywo ze Stadionu Narodowego. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy wspólnie z Markiem Niedźwieckim i Piotrem Baronem chcą spędzić ten wieczór oraz wziąć udział w biciu rekordu świata w graniu na suwakach.

W ten wyjątkowy grudniowy piątek będzie można nie tylko zobaczyć uwielbianych przez słuchaczy Trojki prezenterów „Listy Przebojów”, ale także usłyszeć na żywo największe gwiazdy polskiej estrady wykonujące swoje, notowane na „Liście”, piosenki. Na płycie Stadionu Narodowego wystąpią m.in. Wojciech Waglewski, Fisz i Emade, Anna Maria Jopek, Stanisław Soyka, Myslovitz, Ania Rusowicz, Artur Andrus, Piotr Bukartyk oraz brytyjski zespół Red Box.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tego dnia na Stadionie będzie można spotkać nie tylko znakomitych polskich artystów, ale także dziennikarzy Trójki, którzy podpisywać będą swoje płyty i książki. Słuchaczy Programu 3 z pewnością ucieszy fakt, że trójkowe wydawnictwa i gadżety będą do kupienia w tzw. „Sklepiku Walendziku”. 

Granie na suwakach, przed biciem rekordu z Trójką na Narodowym można ćwiczyć przy pomocy specjalnej aplikacji:

Świąteczny klimat zapewni ponad 200 rozświetlonych choinek. Całe rodziny będą mogły wspólnie tworzyć ozdoby świąteczne i dekorować pierniki oraz słuchać kolęd w wykonaniu chórów dziecięcych i orkiestr.

Początek imprezy o godz. 17:00, „Lista Przebojów” Trójki rozpocznie się jak zawsze o godz. 19:00. Transmisji tej wyjątkowej audycji będzie można wysłuchać na antenie Programu 3.

Mikołaj z Trójką na Narodowym to wydarzenie bezpłatne.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij