Agencje PA i Click Community wypromują aplikację mobilną Wydawnictwa Operon

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencje PA i Click Community wypromują aplikację mobilną Wydawnictwa Operon

Operon 45 – tak nazywa się innowacyjna aplikacja mobilna dla nauczycieli od Wydawnictwa Pedagogicznego OPERON. Jej kompleksowa obsługa marketingowa, strategia komunikacji i promocji powierzona została agencjom PA i Click Community.

Nadchodzący rok szkolny zdecydowanie odmieni dotychczasowy sposób pracy wielu nauczycieli. To wszystko za sprawą pierwszej tego typu aplikacji mobilnej w Polsce – Operon 45. Oferuje ona niezwykłą pomoc w multimedialnym przygotowaniu i prowadzeniu praktycznie każdej lekcji. Aplikacja łączy tradycyjne metody nauczania z mobilnymi rozwiązaniami – umożliwia ona wyświetlanie materiałów edukacyjnych na dużym ekranie za pomocą smartfonu. Za opracowanie i realizację obsługi marketingowej tej aplikacji, jak również jej strategię komunikacji i promocji odpowiadają agencje PA i Click Community.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Początek współpracy pomiędzy PA, Click Community i Operonem rozpoczął się od warsztatów projektowych, w czasie których agencje poznały mechanizm działania innowacyjnej aplikacji mobilnej Operon 45. Spotkanie to posłużyło w poznaniu specyfiki produktu i wyciągnięciu najważniejszych wniosków, o którą oparta została strategia komunikacji przygotowana przez zespół PA. W ramach podpisanej umowy agencja będzie też odpowiadać za KV aplikacji, landing page, animację produktową. Dodatkowo zespołowi PA powierzone zostały działania w obszarze PR.

Z kolei zadaniem Click Community było stworzenie strategii promocji aplikacji mobilnej Operon 45 w mediach społecznościowych. Obejmuje ona nie tylko przygotowanie angażujących postów, ale i obsługę kampanii w systemie Facebook Ads. W ramach podpisanej umowy agencja będzie odpowiadać również za działania związane z influencer marketingiem i nawiązanie współpracy z nauczycielami.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij