Monika Dziekan nową pełnomocniczką dyrektorki teatru ds. rozwoju organizacji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Monika Dziekan nową pełnomocniczką dyrektorki teatru ds. rozwoju organizacji

Monika Dziekan to nowa pełnomocniczka dyrektorki TR Warszawa, Natalii Dzieduszyckiej do spraw rozwoju organizacji. W TR Warszawa odpowiadać będzie za wdrożenie nowego modelu organizacyjnego w obszarze rozwoju publiczności i administracji, w oparciu o misję, wizję, cele i wartości TR Warszawa.

W jej obszarze znajdzie się również działanie na rzecz stworzenia trwałej sieci relacji z darczyńcami i mecenasami skupionymi wokół teatru, także w kontekście nowej siedziby TR Warszawa na Placu Defilad. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Monika Dziekan przez ostatnie 9 lat związana była z warszawskim teatrem Kamienica, w którym początkowo odpowiadała za działania marketingowe i PR, a następnie przez 3 lata pełniła funkcję dyrektorki zarządzającej. Wcześniej zdobywała doświadczenie w Wojewódzkim Urzędzie Ochrony Zabytków w Warszawie, gdzie pełniła funkcję rzeczniczki prasowej. Przez ponad 5 lat związana była z Wydziałem Gospodarki Światowej na SGH, gdzie wykładała przedmiot „Kontakty z mediami” dla słuchaczy studiów podyplomowych.

Monika Dziekan ukończyła studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe na SGGW w obszarze medioznawstwa i zarządzania informacją, a także studia podyplomowe (specjalność: menedżer kultury) na SGH. W trakcie rozwoju kariery zawodowej uczestniczyła w wielu konferencjach na temat łączenia kultury i biznesu.

Laureatka PRotona 2013 w kategorii "Osoba/zespół zajmujący się komunikacją w instytucji/administracji publicznej".

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij