Agencje RL Media oraz Salestube wygrały przetarg na obsługę SuperMenu Anny Lewandowskiej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencje RL Media oraz Salestube wygrały przetarg na obsługę SuperMenu Anny Lewandowskiej

Dom mediowy RL Media i agencja one stop shop dla e-commerce SalesTube, spółki należące do Group One, zajmą się obsługą nowej marki Anny Lewandowskiej – cateringu dietetycznego SuperMenu. Prowadzone działania są wynikiem wygranej konkursu ofert.

SuperMenu to catering dietetyczny stworzony przez Annę Lewandowską zgodnie z jej filozofią żywienia. Posiłki są przygotowane w oparciu o zbilansowaną dietę i nie zawierają produktów wysoko przetworzonych, barwników ani konserwantów. Nadrzędną misją firmy jest promowanie zdrowego stylu życia i wprowadzanie przemyślanych zmian w nawykach żywieniowych. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spółki Group One będą odpowiedzialne za wsparcie biznesu Anny Lewandowskiej w zakresie performance marketingu, SEO, działań paid search oraz paid social. W kolejnych etapach współpracy planowane jest skalowanie prac na inne kanały oraz ekspansja marki na całą Polskę. Obecnie firma dostarcza catering na terenie Warszawy, Krakowa i Wrocławia i innych dużych miast.

Już dziś klienci z największych miast znajdą w ofercie SuperMenu trzy diety oparte o filozofię żywieniową Ani Lewandowskiej: Dobry Start, Droga Do Mistrzostwa, Wyzwanie Wojownika oraz diety uwzględniające sprecyzowane potrzeby żywieniowe takie jak: Fit, Vege, Vege+Fish, Sport, No Gluten & No Lactose. Jedna z oferowanych przez markę diet jest stosowana przez samą Annę Lewandowską. 

To kolejna polska firma w portfolio Group One. Grupa ma także doświadczenie w komunikacji 360 marek ze stosunkowo młodej branży cateringów dietetycznych, co wyróżnia ją na tle konkurencji. 

Współpraca wystartowała z początkiem maja. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij