Nauczyciel najlepszym startupowcem 2020 roku!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nauczyciel najlepszym startupowcem 2020 roku!

Zespół Marka Wójcika, nauczyciela matematyki, zwyciężył w 6. edycji Startup Program 2020. Pan Marek wraz zespołem stworzył Wirtualnego Nauczyciela (Virtual Teacher) – oprogramowanie, które dobiera formę nauczania do sposobu myślenia konkretnego ucznia.

Ideą nadrzędną koncepcji systemu Virtual Teacher, było udostępnienie na rynku takiego narzędzia, które pozwoli dostosować naukę matematyki do możliwości danego ucznia, niezależnie od czasu i miejsca. Mówiąc inaczej, zmniejszy wykluczenie tych dzieci, które mają zindywidualizowane potrzeby, bądź utrudniony dostęp do edukacji. Sami autorzy twierdzą, że tak zaawansowane oprogramowanie będzie silną konkurencją dla nauczycieli matematyki i korepetytorów, ponieważ uczy się sposobu myślenia swojego podopiecznego. Dzięki temu Wirtualny Nauczyciel dostosowuje się do możliwości ucznia oraz formy rozwiązania problemu, a także przekazuje informację zwrotną o poprawności obliczeń i motywuje do samodzielności.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wirtualny Nauczyciel został wybrany przez Jury do TOP 10, spośród ponad 100 zgłoszeń. Autorzy finałowej dziesiątki projektów, wzięli udział w onlinowym programie mentoringowym, całodziennym e-szkoleniu oraz wirtualnym Pitch Day’u (prezentacja przed Jury), a także wirtualnie pokazało się na Gali INNOVATION 2020, 1 czerwca. Etap ten był niezwykle cenny dla młodych przedsiębiorców, gdyż pozwolił im poznać wybitnych ekspertów, skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia oraz poprawić jakość i atrakcyjność swoich produktów.

Jurorami tegorocznej edycji byli:

  • Beata Szcześniak – general manager, Spark Foundry
  • Maria Belka – managing director – Prytek Poland i co-founder & CEO Mentors4Starters;
  • Paweł Patkowski – brand & marketing communication director, Orange Polska;
  • Kuba Dudek – partner zarządzający, SpeedUp Group

Dwóch przedstawicieli zwycięskiego projektu Startup Program 2020 pojedzie na największą konferencję technologiczną w Europie, czyli Web Summit w Lizbonie, która odbędzie się w listopadzie.

Virtual Teacher pokonał w finale, takie projekty jak: Pergamin (system do zarządzania umowami online), Renderro (przestrzeń chmurowa dla sektora twórców), PanParagon (aplikacja do przechowywania paragonów i kontroli wydatków), AIDA Diagnostic (oprogramowanie medyczne),

E-Contenta (system do natywnej komunikacji reklamowej), DeepBrand (narzędzie oparte o sztuczne sieci neuronowe do wyszukiwania określonych elementów na zdjęciach online), Zebra- revolution of traffic light (system doświetlenia przejść dla pieszych wykorzystujący energię słoneczną), Lula.Cleaning (program do wynajmu krótkoterminowego), Dekoeko.com (platforma prezentująca twórców ekodesignu).

Organizator: Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR
Sponsorzy: Orange Polska, Storytel Polska, Spark Foundry
Partnerzy: SpeedUp Group, Fundacja „Twój Startup”, TWIN, StartUp Booster
Media: NowyMarketing, Mam Startup, Startup Academy, Lookreatywni.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij