Lakier antybakteryjny na gazetkach Lidla

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lakier antybakteryjny na gazetkach Lidla

Gazetki zakupowe cieszą się dużym zainteresowaniem klientów Lidl Polska. Od czerwca wszystkie gazetki sieci pojawiły się w nowej, jeszcze bardziej czytelnej odsłonie, a okładka gazetek jest od teraz pokryta lakierem eliminującym 99,5% wirusów i bakterii.

Lidl Polska stale się rozwija i proponuje klientom  wysokiej jakości produkty w niskiej, atrakcyjnej cenie. Sieć dba o atrakcyjny asortyment oraz bezpieczeństwo klientów i pracowników nawet w najtrudniejszych czasach. Sieć Lidl Polska wprowadziła również zmiany do swoich gazetek produktowych – informacje oraz grafiki stały się jeszcze bardziej czytelne, a okładka gazetek została pokryta nowym, specjalistycznym lakierem. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Bezpieczeństwo

To ostatnio jedna z najistotniejszych kwestii. Automaty do dezynfekcji rąk, przyłbice dla pracowników, ekrany z pleksi przy kasach czy płatności mobilne Lidl Pay z aplikacją Lidl Plus – to tylko część rozwiązań, które sieć wprowadziła w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie osób przebywających na terenie sklepów. Kolejnym krokiem jest oddanie w ręce klientów bezpiecznych gazetek produktowych. 

Już od 6 czerwca okładki gazetek Lidl Polska są lakierowane specjalnym preparatem o nazwie LOCK3, który eliminuje 99,5% wirusów i bakterii, a to z kolei zwiększa bezpieczeństwo podczas korzystania z nich. Jak to działa? Powierzchnia pokryta lakierem pod wpływem promieni słonecznych uwalnia (nawet do 3 lat przy optymalnych warunkach) aktywny tlen, który zabija bakterie, wirusy i grzyby. Działanie lakieru można porównać do wody utlenionej. Ważne, że jest to lakier bezpieczny dla ludzi i środowiska – jest stosowany w opakowaniach produktów spożywczych, a same gazetki w dalszym ciągu nadają się do recyklingu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij