Startuje sklep internetowy Pewex.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eCommerce

Startuje sklep internetowy Pewex.pl

15 grudnia został uruchomiony sklep internetowy Pewex.pl. Tym samym rozpoczęła się druga, zapowiadana wcześniej, faza reaktywacji Peweksu. Działający od czerwca do wczoraj retrosentymentalny serwis, który ma ponad 400 tys. fanów na Facebooku, jest nadal dostępny pod adresem retro.pewex.pl.

W sklepie są dwie główne kategorie Ona i On oraz dwie dodatkowe Zabawbki/Gadżety i Kultura. Podstawowy asortyment stanowią ubrania, buty, dodatki i akcesoria, a także kosmetyki i perfumy. Natomiast w dziale Kultura zgromadzone są książki, filmy, muzyka i audiobooki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pewex.pl oferuje zarówno produkty znanych, światowych marek jak i własne. Wśród tych ostatnich są koszulki, bluzy i dodatki. Wszystkie produkty sygnowane przez Pewex.pl zostały wyprodukowane w UE (w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii). Linia odzieży projektowanej i produkowanej dla Peweksu będzie stale powiększana.

Startowi sklepu towarzyszy kampania radiowa, ale główne działania reklamowe (internet i pozostałe media) planowane są po Nowym Roku. Każda osoba, która zapisze się do newsletteru Peweksu otrzyma bon ze zniżką na zakupy.

Strona błędu 404 sklepu (więcej przykładów): 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij