CEWE FOTOJOKER świętuje 25-lecie działalności

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
CEWE FOTOJOKER świętuje 25-lecie działalności

CEWE FOTOJOKER to firma, której usługi pozwalają nam zachować wspomnienia z najważniejszych chwil i miejsc naszego życia. Już od ćwierć wieku CEWE FOTOJOKER umożliwia nam tworzenie pamiątek w postaci różnorodnych fotoproduktów, które uwieczniają ulotne momenty, tak dla nas istotne.

Czas szybko leci, jednak dzięki fotografiom, możemy wracać do najcudowniejszych chwil z naszej przeszłości, i przeżywać je na nowo. W CEWE FOTOJOKER zdjęcia traktowane są jak bezcenny skarb. Tak było od zawsze, czyli od 1995 roku, kiedy to otworzone zostało pięć pierwszych Salonów w Polsce. Obecnie marka posiada prawie 50 sklepów w najlepszych Galeriach Handlowych w Polsce, w których można wywołać zdjęcia, zamówić FOTOPRODUKTY i kupić sprzęt fotograficzny. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Historia zdjęciami pisana

Możliwości jakie daje technologia sprawiły, że segment fotograficzny przeszedł ogromny rozwój. Początkowo Klienci przynosili do sklepów klisze z aparatów, później nośnikiem fotografii stały się płyty CD, a następnie pendrive’y i karty pamięci. Ten rozwój pokazuje, że zdjęcia stały się jedną z najważniejszych pamiątek, o które dbamy i chcemy przechowywać w pięknej formie. Dlatego też w Kędzierzynie Koźlu powstało nowoczesne laboratorium, w którym po dziś dzień tworzone są fotoprodukty najwyższej jakości. 

W pierwszych Salonach, oprócz możliwości wywoływania zdjęć na miejscu w Minilabach, znaleźć można było: filmy analogowe, sprzęt fotograficzny znanych marek, akcesoria fotograficzne, albumy, ramki do zdjęć. Obecnie w CEWE FOTOJOKER dostępny jest szeroki, wyselekcjonowany i sprawdzony asortyment wiodących marek, produkty branży fotograficznej: Canon, Nikon, Sony, Fujifilm, Instax, Olympus. Na przestrzeni lat wprowadzone zostały nowe usługi, które były odpowiedzią na oczekiwania Klientów tj. zdjęcia do dokumentów, drukowanie zdjęć  natychmiastowych, wywoływanie zdjęć cyfrowych, czy przygotowanie fotoproduktów – CEWE FOTOKSIĄŻEK, CEWE fotoproduktów, fotoprezentów. 

Pierwsze fotoksiążki na rynku

Marka CEWE w 2005 r., jako pierwsza na polskim rynku, wprowadziła oprogramowanie do projektowania fotoksiążek. Dało to nowe możliwości tworzenia niezapomnianych foto pamiątek. W 2019 roku wyprodukowany został 60-milionowy egzemplarz CEWE FOTOKSIĄŻKI, która jest flagowym produktem marki i numerem 1 w w swojej kategorii w Europie.

Wyjątkowa akcja z okazji 25-lecia działalności 

Z okazji jubileuszu marka CEWE postanowiła zrobić coś wyjątkowego. Zasadziła w Polsce 25 000 drzew, które dołożą kolejną cegiełkę do dotychczasowych działań na  rzecz wsparcia planety i ochrony środowiska. Więcej informacji na ten tema znajduje się na stronie. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij