CIA prezentuje nowy spot rekrutacyjny – agencja po raz pierwszy reklamuje się w telewizji

CIA prezentuje nowy spot rekrutacyjny – agencja po raz pierwszy reklamuje się w telewizji

Amerykańska Centralna Agencja Wywiadowcza zaprezentowała swój nowy spot rekrutacyjny pod hasłem „Discover the CIA: Your Nation is Counting on You”. Jest to zarazem pierwsza reklama telewizyjna w historii instytucji.

CIA postanowiło dotrzeć do szerszej grupy odbiorców – agencja wywiadowcza przygotowała bowiem nowy spot rekrutacyjny, który wyświetlany będzie m.in. w najpopularniejszych serwisach streamingowych. Wideo jest zarazem pierwszą w historii CIA reklamą telewizyjną.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spot pod hasłem „Discover the CIA: Your Nation is Counting on You” pokazuje kulisy pracy szpiega. Kampania została przygotowana w taki sposób, że na pierwszy rzut oka przypomina trzymający w napięciu zwiastun nowego serialu o amerykańskiej agencji rządowej. 

Jak tłumaczą przedstawiciele CIA, wykorzystanie telewizji jako kanału komunikacyjnego ma na celu dotarcie nie tylko do osób świeżo po studiach, ale i do osób, które posiadają już jakieś doświadczenie. 

PS

Fińska agencja reklamowa w ramach swojej nietypowej kampanii rekrutacyjnej postanowiła stworzyć perfumy, które składają się m.in. z potu pracowników firmy.

PS2

Z cyklu niecodziennych kampanii rekrutacyjnych – w marcu br. na ulicach Krakowa, Katowic, Opola, Wrocławia i Poznania pojawiła się wyjątkowa seria citylightów Capgemini, która wciągała przechodniów w zabawę z rozszerzoną rzeczywistością (AR).

PS3

Jesteś wrażliwym młodym człowiekiem? Rozważ karierę w wojsku! Nowe reklamy British Army mają na celu zapewnienie potencjalnych rekrutów, że ich ‒ krytykowane przez otoczenie ‒ słabości są postrzegane przez armię jako mocne strony.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij