Opus B i BNP Paribas startują z akcją Rozruszajmy Polskę Transakcjami

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Opus B i BNP Paribas startują z akcją Rozruszajmy Polskę Transakcjami

Zespół agencji przygotował promocję, która wspiera lokalne biznesy z różnych branż.

Prawdziwy test dla niewielkich biznesów ze szczególnie dotkniętych pandemią branż przychodzi w momencie powrotu do działalności. Koszty działalności wracają do normalnego poziomu – albo wręcz rosną… I teraz wszystko w rękach gości i klientów.

Dlatego zespół Opus B, wspólnie z Bankiem BNP Paribas, stworzył mechanizm promocyjny, który premiuje osoby korzystające z usług m.in.: gastronomii, branży beauty, turystycznej czy fitness – i przekładające się tym samym do rozruszania Polski!

– Czas reaktywowania mniejszych biznesów, po okresie ich całkowitego zamknięcia z powodu rozwoju pandemii, może być bardzo trudny. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego zdecydowaliśmy się zainicjować akcję, która teraz wesprze właśnie mniejszych przedsiębiorców. Wierzymy, że czasem robiąc nawet „niewiele” można zdziałać wiele. I w to idealnie wpisuje się akcja Rozruszajmy Polskę Transakcjami, gdzie udział może wziąć każdy, kto założy konto w Banku BNP Paribas, aktywuje kartę do konta i aplikację GOmobile oraz dokona w wymienionych branżach w sumie przynajmniej trzech transakcji na łączną kwotę 300 zł – mówi Małgorzata Wasiuk, dyrektor departamentu strategii marki i aktywizacji w BNP Paribas

Rejestracja na stronie rozruszajmy.pl i spełnienie powyższych warunków umożliwia otrzymanie premii – 50 zł na konto.

– Kraków, nasze miasto, miasto żyjące zwykle na wysokich obrotach, pełne energii i turystów, teraz boi się o przyszłość. To doświadczenie zaprzyjaźnionych przedsiębiorców zainspirowało nas do szukania sposobu, by przynajmniej nieco im ulżyć. By pomóc rozruszać Polskę – mówi Kuba Janicki, creative director w Opus B.

Działania w ramach kampanii obejmują digital oraz social media.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij