Michał Piróg i rzeczniczka prasowa WWF w akcji #audiorivergoesgreen

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Michał Piróg i rzeczniczka prasowa WWF w akcji #audiorivergoesgreen

Audioriver kontynuuje ekologiczną akcję edukacyjną. W drugim odcinku gośćmi Festiwalu są Michał Piróg – ambasador WWF i Katarzyna Karpa-Świderek – rzeczniczka prasowa WWF. Tematem miesiąca jest ochrona zwierząt i bioróżnorodność.

W wyniku działalności człowieka na całym świecie masowo znikają ekosystemy. Miliony gatunków zagrożonych jest wyginięciem. Ale mamy także inny, rosnący problem: coraz większy brak biologicznej różnorodności gatunków. Według ostatnich danych aż 70% żyjących na Ziemi ptaków to kury. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Tym razem będziemy rozmawiać o bioróżnorodności. Dlaczego zróżnicowanie gatunków jest ważne dla człowieka? Co robić, żeby dbać o bioróżnorodność? Jak wygląda dzisiaj przemysłowa hodowla zwierząt i jaki ma wpływ na środowisko? Czy nasze codzienne wybory konsumenckie mają znaczenie? O tym wszystkim porozmawiam z naszymi gośćmi: Michałem Pirógiem i Katarzyną Karpą–Świderek – mówi Jagna Niedzielska, ekoambasadorka Audioriver. 

Katarzyna Karpa-Świderek pełni rolę rzeczniczki prasowej w zespole Fundacji WWF. Przez ponad 10 lat prowadziła programy publicystyczne i informacyjne specjalizujące się w tematyce ekonomicznej, społecznej i ekologicznej. Od lat angażuje się w akcje broniące praw zwierząt. Michał Piróg jest polskim tancerzem, choreografem, prezenterem telewizyjnym, aktorem, i aktywistą społecznym. Od 15 lat współpracuje z Fundacją WWF. Zaangażowany był m.in. w takie akcje, jak  ”SOS dla Świata”, “#Naprawdestraszne”, czy “Godzina dla ziemi”. 

WWF to jedna z największych na świecie organizacji działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Działa od ponad 50 lat w ponad 150 krajach. WWF Polska działa na rzecz ochrony rzek, lasów oraz zagrożonych gatunków, m.in. wilków, rysi, niedźwiedzi, a także żyjących w Morzu Bałtyckim fok i morświnów. Prowadzi też działania edukacyjne i promuje rozwiązania prawne, które mogą pomóc w powstrzymaniu zmian klimatu.

#audiorivergoesgreen to edukacyjna akcja festiwalu Audioriver, której celem jest zwrócenie uwagi na najbardziej palące tematy ekologiczne – m.in. ochronę zwierząt, marnotrawstwo jedzenia, czy fast fashion. Ambasadorka festiwalu, Jagna Niedzielska, co miesiąc rozmawia z ekspertami i ekspertkami w danych dziedzinach i wspólnie z nimi odpowiada na najważniejsze pytania, edukuje oraz apeluje do działania na korzyść ochrony środowiska.

W każdy lipcowy poniedziałek o godz. 19:00 na Facebooku festiwalu Audioriver pojawią się fragmenty rozmowy, które odpowiedzą na te i inne najbardziej nurtujące pytania w kwestii ochrony świata zwierząt. W dyskusji z Jagną Niedzielską udział wzięli: rzeczniczka prasowa fundacji WWF – Katarzyna Karpa-Świderek oraz ambasador WWF, Michał Piróg.  

Emisja premierowych odcinków #audiorivergoesgreen: 6, 13, 20, 27 lipca o godz. 19:00 na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij