Agencja Admind Branding & Communications odpowiedzialna za koncepcję okładek cyklu „Nasza wspólna Europa” dla „Tygodnika Powszechnego”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Admind Branding & Communications odpowiedzialna za koncepcję okładek cyklu „Nasza wspólna Europa” dla „Tygodnika Powszechnego”

Dodatek specjalny do Tygodnika Powszechnego „Nasza wspólna Europa. Recepty” przygotowany we współpracy z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce ukazał się na rynku wraz z numerem Nr 27/2020.

Wśród autorów wydania poświęconego sytuacji wspólnoty europejskiej w czasie pandemii są czołowi publicyści tygodnika: Marcin Napiórkowski, Paweł Bravo, Marek Rabij, Klaus Bachmann, Olaf Osica, Piotr Bernardyn, Patrycja Bukalska i Wojciech Jagielski.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z dodatkiem można zapoznać się na stronie Tygodnika oraz na facebookowym profilu Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Publikacja jest dostępna za darmo także w aplikacji Tygodnik Powszechny (iOS/Android) i na Amazon Kindle. Za koncepcję charakterystycznej okładki „UnJa” odpowiada Admind Branding & Communications. 

– „Nasza wspólna Europa” to projekt składający się m.in. z dwóch dodatków prasowych poświęconych tematyce europejskiej. Zależało nam na tym, by okładka w obu przypadkach była prosta, czytelna i zrozumiała. Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji tego projektu. Wypunktowane słowo JA w napisie Unia daje jasny przekaz – człowiek jest w centrum zainteresowania Unii, a polityka Unii dotyczy każdego z nas. Autorska kreacja, którą zaprezentowała nam agencja mocno korespondowała z materiałami przygotowanymi przez naszych autorów. Kreacja będzie także towarzyszyła innym elementom projektu, takim jak podcasty czy debaty – mówi Maja Kuczmińska, wiceprezes spółki Tygodnik Powszechny.

Pierwszy numer „Tygodnika Powszechnego“ ukazał się 24 marca 1945 roku, a współtwórcą i redaktorem naczelnym pisma był Jerzy Turowicz. Na łamach „Tygodnika“ publikowali wybitni polscy dziennikarze, pisarze, przedstawiciele kultury, sztuki i duchowieństwa m.in. Stefan Kisielewski, Leopold Tyrmand,  Władysław Bartoszewski, Leszek Kołakowski, ks. Józef Tishner, Stanisław Lem, Zbigniew Herbert. Tytuł należy do czołowych tygodników opinii w Polsce, od 2013 roku jest też liderem w swojej kategorii w zakresie wzrostu sprzedaży. 

Dodatek „Nasza wspólna Europa” jest dostępny na tej stronie. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij