„Lato Pełne Nagród” – wakacyjna loteria sieci Kaufland i PAYBACK

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Lato Pełne Nagród” – wakacyjna loteria sieci Kaufland i PAYBACK

Ponad 30 mln złotych zaoszczędzili do tej pory klienci sklepów Kaufland robiący zakupy z kartą PAYBACK. W ciągu 2 lat funkcjonowania Programu w marketach sieci skorzystało z niego prawie 7 mln użytkowników. Od dziś okazując kartę PAYBACK podczas zakupów, będzie można także wygrać nagrody.

Kaufland i PAYBACK współpracują od kwietnia 2018 roku. Licząca już 224 sklepy sieć handlowa zaangażowała się w multipartnerski Program, chcąc zapewnić swoim klientom dostęp do korzyści. Jak wynika ze statystyk Kauflandu, Program cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób odwiedzających sklepy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Od momentu wprowadzenia Programu w naszych marketach zakupy z kartą PAYBACK zrobiło  prawie 7 mln klientów. Ponad  5 mln z tych kart zostało wydanych w sklepach naszej sieci. To pokazuje, że prosty, a zarazem atrakcyjny pod względem benefitów Program doskonale wpisał się w oczekiwania kupujących. Klienci mogą zbierać punkty podczas każdych zakupów, a następnie wykorzystać je wg swoich potrzeb. W naszych sklepach szczególną popularnością cieszy się możliwość płatności punktami za kolejne zakupy, która przekłada się na realną korzyść finansową – mówi Norbert Czyżewski, dyrektor pionu CRM w sieci Kaufland. 

Milionowe oszczędności

Atutem Programu są realne oszczędności. Klienci mogą obniżyć koszt zakupów, „wymieniając” zgromadzone punkty na złotówki – każde  100 punktów to  1 zł. Jak wynika ze statystyk sieci, od momentu wprowadzenia Programu PAYBACK klienci Kaufland oszczędzili dzięki zgromadzonym punktom aż 30 mln złotych. Oprócz możliwości płatności punktami za zakupy w sklepach Kaufland i u partnerów Programu właściciele kart PAYBACK mogą wykorzystać je m.in. na atrakcyjne nagrody rzeczowe, vouchery i karty podarunkowe, a nawet wesprzeć nimi program dożywiania dzieci  PAJACYK. Punkty można zbierać w 2 000 miejsc w tym 250 sklepach online. Wykaz partnerów, a także szczegółowe informacje na temat Programu PAYBACK w Kaufland można znaleźć na stronie internetowej Kaufland.pl/PAYBACK.pl.

Lato pełne nagród i promocji

W lipcu klienci robiący zakupy z kartą PAYBACK w Kauflandzie, oprócz zbierania punktów za zakupy, mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody. Już w czwartek 9 lipca br. w sklepach Kaufland rusza specjalna, organizowana wspólnie z PAYBACK loteria „Lato Pełne Nagród”. By wziąć w niej udział i otrzymać los, wystarczy zrobić zakupy z kartą. W każdym losie kryje się nagroda gwarantowana – kupony na zakupy w sklepach Kaufland oraz tankowanie na stacjach bp Polska. Ponadto w loterii do wygrania jest ponad tysiąc nagród , a wśród nich m.in. wysokiej klasy samochody osobowe BMW serii 3, kilkaset kart podarunkowych na zakupy w sklepach Kaufland oraz karty paliwowe do wykorzystania na stacji bp i tysiące punktów PAYBACK. Letnia loteria Kaufland i PAYBACK potrwa do 29 lipca br.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij