Cut The Mustard jest odpowiedzialne za identyfikację wizualną eDO App przygotowanej przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cut The Mustard jest odpowiedzialne za identyfikację wizualną eDO App przygotowanej przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych

Agencje Cut The Mustard odpowiada za branding i przygotowanie materiałów komunikacyjnych dla eDO App – aplikacji mobilnej służącej do zdalnego potwierdzania tożsamości z wykorzystaniem dowodu osobistego z warstwą elektroniczną.

Zespół agencji odpowiadał za przygotowanie i wdrożenie konceptu identyfikacji wizualnej, w tym zaprojektowanie logotypu, strony internetowej, designu postów do mediów społecznościowych, bannerów internetowych oraz licznych materiałów promocyjnych, które składają się na całościowy brand book. Cut The Mustard odpowiada również za przygotowanie claimów oraz animacji promocyjnej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

eDO App to bezpłatna aplikacja, która pozwala zdalnie, bez wychodzenia z domu, potwierdzić swoją tożsamość. Dzięki aplikacji można m.in. założyć Profil Zaufany i kontaktować się ze wszystkimi urzędami administracji publicznej, złożyć swój podpis w internecie, sprawdzić czy dokument jest ważny i oryginalny, podpisać wniosek o wydanie karty tachografowej w serwisie info-car. Aplikacja będzie stale rozwijana i powiększana o kolejne funkcjonalności. Twórcą aplikacji jest Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych.

Aplikacja eDO App dostępne jest w Google Play i App Store.

Współpraca PWPW i Cut The Mustard ma charakter projektowy i została nawiązana w oparciu o wygrany przez agencję przetarg.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij