Nowa, wakacyjna kolekcja od Nadwyraz.com – marki odzieżowej, która promuje literaturę i poprawną polszczyznę. Ubierz się w słowa!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa, wakacyjna kolekcja od Nadwyraz.com – marki odzieżowej, która promuje literaturę i poprawną polszczyznę. Ubierz się w słowa!

Nadwyraz.com prezentuje premierę nowej, wakacyjnej kolekcji inspirowanej zarówno górami, jak i polskim morzem, w której nie zabrakło kreatywnych nawiązań do rodzimej literatury i języka polskiego.

Seria OBIEŻYŚWIAT dedykowana jest wszystkim podróżnikom, włóczykijom i fanom górskich wędrówek. Znajdziemy w niej m.in. koszulki, skarpetki, czy torby bawełniane. Idealnym wyborem dla miłośników wakacji nad Bałtykiem, nadmorskich kurortów i wyrafinowanego poczucia humoru będzie koszulka NAD MIELNEM, nawiązująca do twórczości Elizy Orzeszkowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W kolekcji nie zabrakło również skarpetek – najbardziej przykuwają wzrok zielone JARZYNY / JEŻYNY bazujące na wyrafinowanej zabawie polszczyzną. Znajdziemy w niej również asymetryczne skarpetki WAKACJE w akacje, które łączą w jedno dwa słowa kojarzące się z błogostanem i beztroską. W ofercie pojawiły się również skarpety stopki w trzech oryginalnych wzorach: ŻE TĘ, WELTSCHMERZ i OBIEŻYŚWIAT.

Miłośnicy klasyki literatury polskiej, mogą odnaleźć dwa nowe wzory koszulek nawiązujące do popkultury. THE WIESZCZERS, czyli polscy wieszcze narodowi przechodzący przez ulicę Abbey Road to idealny pomysł na prezent dla fanów Beatlesów. Z kolei koszulka POZYTYWNIE z wzorem przedstawiającym najbardziej znanych polskich pozytywistów w drodze – Sienkiewicza, Prusa, Konopnicką i Orzeszkową przypadnie do gustu podróżnikom i osobom patrzącym na świat przez różowe okulary. Natomiast z myślą o osobach preferujących bardziej klasyczne i minimalistyczne wzory powstała torba DO TYCH PÓL z kultowym cytatem z inwokacji.

Jeśli tegoroczne wakacje z różnych względów nie napawają Cię optymizmem, torba z hasłem „DRAMAT – sztuka wystawiana przez życie” to najlepsza propozycja na ten trudny moment życia.

Hasło przewodnie Nadwyraz.com brzmi: „Ubierz się w słowa!”, co dobrze oddaje charakter marki i jej ideę. Założyciele pragnęli stworzyć firmę przedstawiającą literaturę i polszczyznę w interesujący sposób, pełniącą funkcję edukacyjną, ale także oferującą dobrej jakości produkty, z którymi można się utożsamić.

– Nasze wzory stworzone przez polskich projektantów bazują na inteligentnej zabawie słowem, żartach i łamańcach językowych. Wykorzystujemy bogactwo języka polskiego i często korzystamy z zapomnianych i trudnych słów – wyjaśnia Maciej Piotrowski.

– Koszulki z poetami takimi jak Słowacki, Kochanowski czy Mickiewicz sprawiają, że każdy fan literatury polskiej znajdzie coś dla siebie. W naszym asortymencie znajdują się także wzory promujące piękno języka polskiego, które idealnie sprawdzają się jako prezent dla obcokrajowca lub jako garderoba na zagraniczny wyjazd – dodaje Kacprzykowski.

W ofercie sklepu znajdują się koszulki, bluzy, skarpety, kubki, plakaty i inne akcesoria, a asortyment stale się poszerza. Wszystkie rzeczy są produkowane od A do Ż przez polskie manufaktury i cechują się najwyższą jakością. Można je kupić w sklepie online pod adresem www.nadwyraz.com oraz w salonach Empik.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij