Ruszył wakacyjny konkurs Gminy Kościelisko promujący aktywną turystykę w kanałach online

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszył wakacyjny konkurs Gminy Kościelisko promujący aktywną turystykę w kanałach online

Kościelisko. Do zobaczenia i wygrania. Tak wiele! – ruszył wakacyjny konkurs Gminy Kościelisko promujący aktywną turystykę w kanałach online.

W Polsce istnieje takie miejsce, do którego co roku mnóstwo osób wraca, bo tak wiele jest w nim do zobaczenia i do odkrycia. Tym miejscem, pełnym niespodzianek i atrakcji dla każdego, jest Kościelisko.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W związku z tym gmina Kościelisko organizuje od początku wakacji konkurs, który już cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. 

Wakacyjne zwiedzanie Kościeliska z nagrodami

Konkurs jest zaproszeniem do wirtualnego zwiedzania Gminy, a do zobaczenia jest tu naprawdę bardzo wiele.

– Zgodnie z hasłem przewodnim („Kościelisko do zobaczenia. Tak wiele”) zachęcamy internautów do odkrywania tak wielu wartych obejrzenia miejsc w Gminie Kościelisko. Konkurs ma wzbudzać zainteresowanie atrakcjami Gminy Kościelisko, wypromować nową komunikację Kościeliska, fanpage na FB i wspaniałe atrakcje Dzianisza, Witowa oraz Kościeliska – mówi wójt gminy Roman Krupa.

W konkursie do wygrania jest kilkaset plecaków, które przydadzą się, kiedy gracze internetowi postanowią zobaczyć Gminę i sprawdzić jej atrakcje w realu.

– Wspólnie z przedstawicielami Gminy dbamy, aby turystom nie umknęło nic z tego, co kryje Kościelisko. No… prawie nic, bo do zobaczenia jest tu zawsze bardzo, bardzo wiele. Cieszy nas też duże zainteresowanie konkursem. Znaczy to, że kochamy polskie góry i chcemy odkrywać ich piękno – mówi Agnieszka Starzyńska, dyrektor kreatywny Saints., pomysłodawca konkursu.

Jak wziąć udział w konkursie?

Zasady są proste. Wystarczy wejść na stronę konkursową i odszukać ukryty element na zdjęciu. Następnie trzeba stworzyć hasło promujące Gminę i umieścić je pod postem na fanpage’u.

– Nasz konkurs to wspaniały sposób na poznanie fantastycznych i wyjątkowych miejsc! To wirtualny przewodnik po Dzianiszu, Kościelisku i Witowie – mówi Daniel Wahl, project manager z Happy Monday.

Konkurs trwać będzie 7 tygodni. W każdym z etapów zostanie nagrodzonych 15 haseł. Grafiki przygotował kolektyw musk, ideę oraz copywriting agencja reklamowa Saints., za project management odpowiada agencja Happy Monday. Organizatorem konkursu jest Gmina Kościelisko. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij