Do 500 złoty oszczędności miesięcznie dzięki aplikacji Lidl Plus

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Do 500 złoty oszczędności miesięcznie dzięki aplikacji Lidl Plus

Sieć Lidl Polska każdego tygodnia wprowadza liczne promocje cenowe w ramach kampanii „lidlowe ceny”. Istotnym narzędziem wspierającym promocje cenowe jest również aplikacja zakupowa Lidl Plus. Dzięki aplikacji oszczędzanie jest jeszcze łatwiejsze.

Aplikacja Lidl Plus, z której użytkownicy korzystają od ponad roku, od razu zyskała grono zwolenników i w ciągu miesiąca znalazła się w czołówce najczęściej pobieranych aplikacji (Lidl Plus wg appbrain jest na 5 pozycji w Polsce wśród Top Free aplikacji w kategorii Shopping, stan na 16.07.2020). Aktualnie w Polsce pobrało ją ponad 6 milionów użytkowników, którzy cenią sobie liczne promocje i kupony, zdrapki, praktyczne e-paragony, dostęp do gazetek, możliwość płatności mobilnych Lidl Pay oraz wydłużony do 30 dni okres na zwrot artykułów przemysłowych. To także duże oszczędności – z aplikacją Lidl Plus możemy oszczędzić średnio nawet 500 zł miesięcznie. Przy założeniu, że podczas codziennych zakupów pamiętamy, aby skorzystać ze wszystkich kuponów, ofert, i zdrapek, jakie oferuje nam aplikacja.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Rozumiemy aktualne potrzeby naszych klientów, dlatego nieustanie pracujemy nad tym, aby zapewniać im liczne promocje cenowe oraz stałą ofertę produktów wysokiej jakości w niskiej, lidlowej cenie. Z aplikacją Lidl Plus mogą zaoszczędzić średnio nawet 500 zł w skali miesiąca. Co więcej, z początkiem lipca wraz z wprowadzeniem nowej matrycy VAT pełna wartość obniżki stawek VAT na wybrane produkty została przeniesiona na konsumentów – dzięki temu blisko 1000 produktów kupują taniej. W minionych miesiącach obniżyliśmy także ceny świeżego mięsa marki Rzeźnik do - 33% na dobre. Ponadto od lat wspieramy duże rodziny w codziennych wydatkach – jako partner Programu Karty Dużej Rodziny zapewniamy członkom programu stały rabat - 10% na wybrane grupy towarów – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, head of corporate communications, Lidl Polska.

Lidl Plus to wygodne narzędzie dla każdego klienta sieci Lidl i – co ważne – można je pobrać nieodpłatnie w sklepie Google Play i App Store. Zarejestrowani użytkownicy aplikacji mają możliwość logowania do konta bez osobnej rejestracji, z wykorzystaniem tych samych danych i dokonania zakupów artykułów przemysłowych w internetowym sklepie lidl-sklep.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij