VideoSelfie w telewizyjnej kampanii reklamowej Alior Banku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
VideoSelfie w telewizyjnej kampanii reklamowej Alior Banku

Alior Bank rozpoczął kolejną odsłonę kampanii telewizyjnej, która potrwa do 29 lipca. W spocie promującym Konto Jakże Osobiste zachęca do zakładania rachunku za pomocą VideoSelfie w aplikacji mobilnej.

To kolejna część kampanii, która jest odpowiedzią banku na nietypowy czas pandemii. Jej celem jest utrzymanie relacji z klientami, a także zaprezentowanie wizerunku Alior Banku jako instytucji, która potrafi dostosować się do aktualnej sytuacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania Alior Banku rozpoczęła się w maju 2020 roku. W pierwszym etapie prezentowanych było kilka wersji spotu pt. „Zmiany”. Od 23 lipca br. bank emituje reklamę pt. „Przyszłość”, w której promuje możliwość zakładania konta w nowym, zdalnym procesie VideoSelfie.

Całkowicie zdalny proces zakładania Konta Jakże Osobistego został wprowadzony w aplikacji Alior Mobile. Oznacza to, że klient może założyć rachunek osobisty o każde porze z dogodnego dla siebie miejsca, pod warunkiem, że posiada smartfon z dostępem do Internetu. Proces składa się z kilku kroków i jest niezwykle prosty. Aby założyć konto, wystarczy pobrać aplikację banku i zrobić zdjęcie swojego dokumentu tożsamości, potwierdzić wpisane dane, następnie nagrać siebie czytającego losowo wybrane liczby. Na końcu wystarczy podać adres do korespondencji i zaakceptować oświadczenia. Powiadomienie PUSH poinformuje klienta czy wniosek został zaakceptowany. Dzięki technologii Onfido i wykorzystanej w niej sztucznej inteligencji, oprogramowanie sprawdza autentyczność dokumentu, porównując ją także z twarzą użytkownika. Ostatni krok to podpisanie umowy poprzez wpisanie kodu SMS.

Działania reklamowe Alior Banku obejmują m.in. telewizję, VOD i internet. Za kreację reklam telewizyjnych odpowiada agencja PZL, za produkcję dom produkcyjny Papaya Films, za kampanię internetową agencja Infinity, a za planowanie i zakup mediów - dom mediowy Carat.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij