Serwis Irmar znów pomaga – wylicytuj legowisko z opon i wesprzyj charytatywny cel

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Serwis Irmar znów pomaga – wylicytuj legowisko z opon i wesprzyj charytatywny cel

Opony samochodowe w ekologicznym wydaniu? Nowohucki serwis Irmar powraca z nowym pomysłem na drugie życie zużytych opon. Tym razem zamiast stylowych stolików kawowych wykonał kreatywne legowiska dla zwierząt.

Czy zastanawialiście się kiedyś, gdzie trafiają stare opony, które wymieniacie w serwisach samochodowych na nowe? Oczywiście można je utylizować, ale to najprostszy i mało ekologiczny sposób na zagospodarowanie tych gumowych odpadów. Za to nowohucki serwis Irmar daje im drugie życie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Po sukcesie jakim okazały się kawowe stoliki z opon postanowiliśmy znaleźć dla gumowych „kółek” jeszcze inne zastosowanie. Przygotowaliśmy więc eleganckie, a zarazem nietypowe legowiska dla zwierząt. Wiemy, że lokalne schroniska przez cały rok potrzebują wsparcia, dlatego zdecydowaliśmy, że legowiska z naszych opon wykonamy dla każdego schroniska czy przytuliska, które się do nas zgłosi zupełnie za darmo – mówi Alicja Urbaniec, przedstawiciel zarządu serwisu samochodowego Irmar.

W nowohuckim serwisie przy ul. Makuszyńskiego rocznie do utylizacji trafia ok. 600 opon, co daje ok. 3,5 do nawet 7 ton gumy. Teraz te liczby mogą się zmniejszyć, a zyska nie tylko środowisko, ale i schroniska dla zwierząt.

Prototyp nowoczesnego legowiska z opon wesprze natomiast mieszkańca Nowej Huty, który po wypadku stara się wrócić do zdrowia i potrzebuje kosztownej rehabilitacji.

– Cały czas pomagamy potrzebującym i wspieramy tych, którzy walczą z chorobami i trudnościami. Poza cyklicznymi zbiórkami w naszym serwisie prowadzimy również licytacje i pierwsze legowisko wykonane ze zużytych opon trafi właśnie na taką akcję – podkreśla Alicja Urbaniec.

Schroniska i przytuliska dla zwierząt zainteresowane otrzymaniem unikalnych legowisk zupełnie za darmo mogą zgłaszać się do serwisu mailowo pod adresem: [email protected]

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij