UNIQUE ONE przygotowała loterię dla PURINA FELIX na 10. urodziny marki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UNIQUE ONE przygotowała loterię dla PURINA FELIX  na 10. urodziny marki

„Wielka Loteria Felix” – to nazwa ogólnopolskiej loterii zorganizowanej przez agencję UNIQUE ONE na 10 urodziny marki FELIX PURINA.

Loteria rozpoczęła się 3.08.2020 i potrwa do 31.10.2020. Aby wziąć w niej udział w należy kupić jednorazowo produkty marki FELIX® za minimum 10 zł, a następnie wejść na stronę www.loteriafelix.pl i zarejestrować paragon lub fakturę. W loterii zastosowano mechanizm instant win, co oznacza, ze osoba rejestrująca zakup od razu otrzymuje informacje o ewentualnej wygranej (nagrody to zestawy produktów FELIX, przekąskołapacze i aparaty Instax mini 11). Dodatkowo każde zgłoszenie bierze udział w losowaniu nagród tygodniowych (Lenovo IdeaPad C340) oraz głównych – w każdym miesiącu trwania loterii (10 000 zł). Należy zachować zgłoszony dowód zakupu. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.loteriafelix.pl i www.uniqueone.pl. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za opracowanie i obsługę loterii (przyjmowanie zgłoszeń, obsługę prawną) i jej organizację (weryfikacja zgłoszeń, wysyłka nagród), a także za projekt i oprogramowanie strony www.

Aktywacja wspierana jest przez kampanię telewizyjną w telewizji (TVP, Polsat, TVN i kanałach tematycznych Polsat i TVN), w Internecie a także poprzez materiały w punktach sprzedaży. Za zakup i planowanie mediów odpowiada dom mediowy UM Thrive (należący do Grupy IPG Mediabrands). Za kreację odpowiada agencja McCANN Worldgroup.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij