Kurierzy odwiedzą kibiców Hutnika

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kurierzy odwiedzą kibiców Hutnika

Korki od szampanów po awansie Hutnika do II ligi dawno zostały posprzątane, zawodnicy swoje urlopy mają za sobą, a do rozpoczęcia rozgrywek II ligi pozostało zaledwie nieco ponad 2 tygodnie. W klubie trwa intensywna praca aby godnie przygotować się do powrotu na poziom centralny rozgrywek.

Kibice w tym czasie nerwowo śledzą media w poszukiwaniu informacji na temat remontu stadionu czy wzmocnień drużyny. Jednak do drzwi niektórych z nich we wtorek 11 sierpnia zapukają kurierzy i dostarczą wyjątkowe przesyłki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Postanowiliśmy uhonorować prezentami regularnie opłacających składki Członków należących do Stowarzyszenia Nowy Hutnik 2010. W zależności od poziomu wsparcia zawartość przesyłek jest różna. Kibice znajdą w nich liczne pamiątki, które nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Mam nadzieję, że staną się one wyjątkowymi perełkami w kolekcjach naszych kibiców – wyjaśnia Artur Trębacz, prezes Hutnika.

A co kibice znajdą w paczkach? Będą tam między innymi znaczki pocztowe z okazji 70 lecia oprawione w eleganckie ramy, kubki, magnesy, pocztówki i przede wszystkim zdjęcie drużyny, która wywalczyła awans do II ligi. Na szczególną uwagę zasługują jednak szaliki.

– Szaliki „Awans jest nasz!" mają być specjalnym podziękowaniem za wsparcie ze strony Członków Stowarzyszenia. Na szalikach poza herbem oraz napisem „Awans jest nasz!" znalazła się grafika przypominająca trybunę na naszym stadionie. To właśnie w ten sposób chcemy podkreślić, że awans do II ligi nie byłby możliwy bez naszych kibiców, w tym tych najwierniejszych wspierających finansowo Stowarzyszenie – mówi Marcin Kądziołka, specjalista ds. marketingu i PR.

Przesyłki z klubu nadane zostały w poniedziałek i za pomocą firmy kurierskiej oraz Poczty Polskiej trafią do kilkudziesięciu kibiców.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij