Pracownik NPROFIT z nagrodą

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pracownik NPROFIT z nagrodą

Piotr Bortkiewicz – laureat projektu stażowego Agencji marketingowej NPROFIT, w tym tygodniu wraz ze swoim zespołem zdobył nagrodę w kategorii Social Media Rocket w konkursie organizowanym przez Enactus Polska.

Enactus to międzynarodowy program zrzeszający obecnie ponad 1700 uczelni w 36 krajach i skupiających 70 000 uczestników i blisko 550 firm.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Konkurs miał charakter ogólnopolski. Do rywalizacji przystąpiły zespoły z najlepszych krajowych uczelni, zatem rywalizacja była zacięta. Jednak ostatecznie nagroda w kategorii Social Media Rocket trafiła do zespołu, którego liderem jest pracownik NPROFIT, student Politechniki Poznańskiej.

– Zespół, którego pracę koordynował nasz pracownik – Piotr Bortkiewicz – najlepiej poradził sobie z promocją organizacji Enactus w social mediach w Polsce. Bardzo nas cieszy ta wiadomość. Dbamy, aby do zespołu trafiali ambitni ludzie i, jak widać, po raz kolejny podjęliśmy słuszną decyzję. Piotr wziął udział w naszym konkursie stażowym i właśnie jego pracę oceniliśmy najwyżej – mówi Marcin Majchrzak, CEO NPROFIT.

Piotr Bortkiewicz jest pracownikiem działu SEM w Agencji NPROFIT, którym kieruje Beniamin Mrówczyński. Jego osiągnięcie po raz kolejny potwierdza fakt, że w poznańskiej firmie nie brakuje specjalistów.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij