Piątki ze Storytel na festiwalu Kino Letnie Sopot – Zakopane zapraszają Provident i AXA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Piątki ze Storytel na festiwalu Kino Letnie Sopot – Zakopane zapraszają Provident i AXA

Co łączy Artura Żmijewskiego, Bogusława Lindę i... Sherlocka Holmesa? Każdego z tych dżentelmenów możecie zobaczyć na dużych ekranach festiwalu Kino Letnie Sopot – Zakopane w ramach sekcji Piątki ze Storytel. Zobaczcie, jak Artur Żmijewski osobiście zapraszał na seans filmu „Czarny Mercedes”.

Po raz kolejny podczas festiwalu Kino Letnie Sopot-Zakopane świat kina spotyka się ze światem literatury. W ramach sekcji Piątki ze Storytel prezentowane są najciekawsze adaptacje filmowe znanych powieści. Po piątkowym seansie „Czarnego Mercedesa”, do końca sierpnia na festiwalowym ekranie na Molo w Sopocie i Placu Niepodległości w Zakopanem możecie zobaczyć:

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse
  • 21 sierpnia – „Sherlock Holmes”
  • 28 sierpnia – „Psy”

Wyjątkowe zaproszenie Artura Żmijewskiego na seans „Czarnego Mercedesa” możecie zobaczyć tutaj:

To jednak nie koniec atrakcji. Piątkowy relaks z Festiwalem Kino Letnie Sopot-Zakopane zaczynamy już od godzin popołudniowych. W Sopocie, w ogródku kawiarni festiwalowej Koło Molo, odbywają się innowacyjne projekcje w formule Silent Cinema. Dzięki wykorzystaniu bezpłatnej aplikacji Listen Everywhere, ścieżka dźwiękowa z filmu jest emitowana bezpośrednio na telefony i słuchawki widzów. W ciągu dnia dominuje kino familijne i filmy dla najmłodszych. Repertuar Silent Cinema został wybrany we współpracy z Międzynarodowym Festiwalem Filmowym Kino Dzieci. Ponadto, dzięki aplikacji, w Sopocie i Zakopanem można wysłuchać wywiadów z gwiazdami kina, zapowiedzi festiwalowego repertuaru oraz posłuchać najlepszych fragmentów audiobooków od Storytel.

Festiwalowe projekcje Piątków ze Storytel startują o zachodzie słońca – w Sopocie o godz. 21:30, a w Zakopanem o 21:00. W każdy festiwalowy poniedziałek, wtorek i środę festiwal odwiedza również Giżycko, gdzie seanse rozpoczynają się o 21:00.

Pełny repertuar, harmonogram projekcji i zwiastuny filmów można znaleźć na stronie. Kino Letnie można śledzić na Instagramie dzięki hashtagowi #mamplannakinoletnie

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, obowiązuje jedynie bilet wstępu na molo w Sopocie.

Provident i AXA zapraszają i przypominają: pamiętajcie o bezpiecznym dystansie podczas seansów, maseczkach i dezynfekcji rąk.

fot. Jerzy Bartkowski

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij