Plecak ZEW x Łukasz Supergan x BLAHOL – nowość w ofercie polskiej marki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Plecak ZEW x Łukasz Supergan x BLAHOL – nowość w ofercie polskiej marki

Marka ZEW wprowadza na rynek dwa modele uniwersalnych plecaków – ZEW CITY WALK i ZEW CITY FLY. To wyjątkowy projekt stworzony w kooperacji z podróżnikiem Łukaszem Superganem i polską manufakturą BLAHOL.

ZEW od lat stawia na jakość, produkcję w Polsce i nowoczesny design. Podczas spotkań z zaprzyjaźnionymi podróżnikami i poszukiwaczami przygód narodził się pomysł stworzenia plecaka idealnego – zarówno dla królów miejskiej dżungli, będących wiecznie w biegu, jak i dla doświadczonych traperów, którzy nieustannie przemierzają górskie szlaki, aby uciec od codzienności i poczuć prawdziwy zew przygody. Ekipa ZEW zdecydowała się stworzyć plecak, który pomieściłby wszystko to, co niezbędne i byłby lepszy od innych – funkcjonalny, minimalistyczny, na lata. Żeby zrealizować te ambicje, zaproszono do współpracy podróżnika Łukasza Supergana i lokalną szwalnię BLAHOL.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W kooperacji z Łukaszem Superganem zaprojektowano dwa modele plecaka w dwóch pojemnościach: ZEW CITY WALK 30L oraz ZEW CITY FLY 18L. Każdy plecak ZEW szyty jest ręcznie w polskiej manufakturze BLAHOL. Wyróżnia go wysoka jakość, minimalistyczny styl oraz precyzja projektu i wykonania. Plecak ZEW posiada konstrukcję, która pozwala właściwie rozłożyć ciężar bagażu na plecach i zachować odpowiedni balans ciała, zarówno w drodze do pracy, na uczelnię, podczas krótkich wypadów za miasto, jak i na bardziej wymagających wyprawach po górskich szlakach. Jednocześnie przemyślana budowa plecaka ZEW zapewnia swobodę ruchów, nawet przy większym obciążeniu, co doceni każdy fan dłuższych, pieszych wędrówek. Marka ZEW od lat stawia na wdrażanie standardów produkcji, które ograniczają jej niekorzystny wpływ na środowisko. Dlatego plecak ZEW stworzono w duchu fair trade: wszystkie wykorzystane w plecaku tkaniny produkowane są w Europie, w warunkach przyjaznych dla środowiska. W procesie produkcji znacząco ograniczono też generowanie odpadów.

Wysokiej jakości materiał główny, z którego uszyte są plecaki ZEW – CORDURA® Classic Coated 560 dtex, zapewnia całkowitą ochronę przed deszczem, przetarciami, ścieraniem i rozdarciami. To wysokiej jakości, specjalistyczny nylonowy materiał, zaprojektowany by służyć wiele lat. Wykorzystywany jest w celach militarnych, do odzieży motocyklowej i odzieży czy sprzętu turystycznego z najwyższej półki. Testowano go w najtrudniejszych warunkach na całym świecie. Wytrzyma nawet podczas bardzo trudnych warunków atmosferycznych, na które każdy fan outdooru i górskich szlaków musi być zawsze przygotowany.

Oba modele ZEW CITY FLY oraz ZEW CITY WALK posiadają bardzo wygodne, wytrzymałe szelki oraz pas piersiowy z regulacją wysokości, który stabilizuje sylwetkę nawet, gdy plecak jest mocno wypełniony. Miękkie, komfortowe plecy z siateczki, z wyprofilowanym zagłębieniem, poprawiają odprowadzanie nadmiaru wilgoci i zapewniają odpowiednią wentylację, nawet podczas upału czy deszczu.

Plecak wyposażono w automatycznie zamykające się klamry magnetyczne Fidlock®, które zapewniają łatwy dostęp do komory głównej. Wychodząc naprzeciw najpilniejszym potrzebom klientów w czasie wzmożonej dbałości o higienę i dezynfekcję zadbano o każdy detal – na lewej szelce umieszczono dedykowany wygodny uchwyt na antybakteryjny żel do rąk. Ze względu na rozciągliwą konstrukcję oraz zamknięcie od góry typu roll-top, można szybko dopasować jego wysokość do indywidualnych potrzeb użytkownika i ilości zabieranego bagażu.

Zespół projektowy ZEW na czele z Łukaszem Superganem postawił na nowoczesny design, którego stylistyka wpasowuje się w najnowsze trendy, pozostając jednocześnie ponadczasowa. Oba modele plecaków ZEW CITY WALK oraz ZEW CITY FLY są dostępne w trzech, wyjątkowych kolorach bazowych – czarnym (CHARCOAL BLACK), szarym (SILVER BLACK) i oliwkowym (MOSS OLIVE). To barwy ziemi, które przywodzą na myśl leśną scenerię dzikich Bieszczadów, z których wywodzi się marka ZEW for men. Funkcjonalny, wysokiej jakości plecak stworzony w kooperacji z lokalną szwalnią BLAHOL to kolejny produkt pod szyldem ZEW, który będzie inwestycją na lata.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij