DlaNiej.tv - telewizja internetowa dla przedsiębiorczych kobiet

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
DlaNiej.tv - telewizja internetowa dla przedsiębiorczych kobiet

Zakup mieszkania, planowanie domowego budżetu, nowinki techniczne – to na pewno „męskie” tematy? Brand Picture, agencja marketingu wideo uważa, że nie są to tylko męskie zainteresowania dlatego zdecydowała się uruchomić pierwszą w Polsce telewizję internetową skierowaną dla kobiet DlaNiej.tv.

Na start serwisu, pod koniec maja 2012 roku, opublikowano 4 serie dotyczące: smartfonów i aplikacji „Bądź SMART, czyli Twój telefon bez tajemnic”, tematyki finansów „Budżet pisany szminką”, zakupu nieruchomości „Moje własne 4 ściany” oraz „Mama i firma” - seria prezentująca przedsiębiorcze kobiety, które łączą prowadzenie własnej firmy z wychowywaniem dziecka.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Telewizja jest skierowana do stale rosnącej grupy przedsiębiorczych kobiet. To właśnie one odpowiadają za większość decyzji zakupowych. Wg badań kobiety stanowią 85% wszystkich zakupów konsumenckich, w tym: 91% nowych domów, 66% komputerów, 65% nowych samochodów.

- Nasza telewizja oferuje konkretną wartość merytoryczną, informacje i porady mające na celu ułatwienie życia naszym widzom. Przykładem może być odcinek z serii o nieruchomościach, mówiący o tym na co zwrócić uwagę w umowie z pośrednikiem – mówi Karol Liszczyk, dyrektor zarządzający Brand Picture.

 - Ponadto jednym z celów naszej telewizji jest budowanie wiarygodności i marki nie tylko naszej firmy ale również - kładziemy na to duży nacisk - wiarygodności partnera (sponsora serii). Dzięki wykorzystaniu branded content budowa długofalowych relacji z odbiorcami jest znacznie efektywniejsza niż poprzez tradycyjne reklamy – dodaje Karol.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij