Zmiany w zarządzie Synergic

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zmiany w zarządzie Synergic

W lipcu nastąpiły istotne zmiany w Synergic Sp. z o.o. Funkcję prezesa objął współzałożyciel i pomysłodawca Synergic – Paweł Orłowski. Członkiem zarządu odpowiedzianym za finanse (CFO) został Wojciech Byj – doświadczony manager inwestycyjny, a dyrektorem sprzedaży jest Piotr Luberadzki.

– Naszym celem jest, umocnienie, dalszy rozwój oraz przeprowadzenie spółki przez trudny czas pandemii. Skutecznie wspieramy Synergic organizowaniem pomocy wynikającej z tarcz antykryzysowych oferowanych przez rząd oraz dodatkowym finansowaniem zewnętrznym uzyskanym od banku i właściciela – powiedział Paweł Orłowski, współzałożyciel i od lipca prezes Synergic Sp. z o.o.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Synergic posiada ugruntowaną pozycję rynkową. Dynamiczny rozwój w minionych latach spółka zawdzięcza współpracy z największymi reklamodawcami w Polsce oraz pozycji lidera w obszarze unikalnych produktów i rozwiązań reklamowych pozwalających na skuteczną oraz niestandardową komunikację reklamodawców z klientami. W skład portfolio produktów Synergic wchodzą między innymi; Digital OOH, Tranzyt, Backlight, Citylight, Megaformat, reklama na rowerach miejskich, lotniskach, dworcach, autostradach oraz ambient i organizacja eventów.

– Mamy profesjonalny i skuteczny zespół, atrakcyjną, nowoczesną ofertę. Jestem przekonany, że najbliższe miesiące będą kluczowe dla dalszego funkcjonowania i rozwoju naszej pozycji rynkowej – powiedział Paweł Orłowski.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij