Lavazza została partnerem Legii Warszawa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lavazza została partnerem Legii Warszawa

Lavazza dołącza do wyjątkowego grona partnerów biznesowych Legii Warszawa.

Na podstawie umowy na sezon 2020/2021, już od najbliższego meczu z Jagiellonią kawa Lavazza będzie dostępna dla kibiców w kioskach gastronomicznych na trybunach. Dodatkowo, dedykowane ekspresy znajdą się także strefie silver, gold i lożach na Stadionie Legii Warszawa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Poszerzamy nasz wachlarz partnerów biznesowych o markę, która cieszy się uznaniem na całym świecie. Lavazza nie tylko gwarantuje wysoką jakość swoich produktów, ale również imponuje wizją prowadzenia rodzinnego biznesu w skali globalnej – mówi Paweł Kokosza, new business development director w Legii Warszawa. – Dostrzegamy dużo wspólnych mianowników w naszej relacji biznesowej i wiele możliwości wspólnych projektów – dodaje Kokosza.

Firma Endurance, oficjalny dystrybutor systemów „Lavazza Firma” dedykowanych dla biznesu, oferuje nie tylko szeroki wybór produktów kawowych Lavazza, ale również prowadzi sklep przeznaczony partnerów biznesowych, gdzie poza kawą w ofercie znajdują się również autorskie ekspresy oraz akcesoria.

– Rozpoczęcie współpracy Lavazza z wielokrotnym mistrzem Polski, Legią Warszawa jest dla nas zaszczytem. Dzięki obecności Lavazza na stadionie zarówno w strefie ogólnodostępnej jaki i biznesowej, będziemy mogli zaprezentować kibicom oraz gościom najnowocześniejsze rozwiązania serwisu kawowego „Lavazza Firma” dla biznesu oraz zaserwować najwyższej jakości kawę, dzięki której dodatkowo umilimy pobyt przy Łazienkowskiej 3 – mówi Tomasz Dziobak, Lavazza food service manager Polska.

Lavazza zaangażowała się również w akcję #GotowiDoPomocy zainicjowaną przez Legię, przekazując potrzebującym warszawskim seniorom 100 kg kawy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij